تاریخ درج خبر : 1394/10/22
کد خبر : ۵۳۰۰۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

تصادف مرگبار ۲ خودرو در محور قلعه‌رئیسی

به گزارش (محسن تباری )خبرنگار راک نیوز از دهدشت در پی این حادثه وحشتناک راننده خوروری سواری در شعله های آتش سوختند.
به علت شدت حادثه ، هردو خودرو دچار حریق شده ومتاسفانه درجلوی دیدگان سرنشینان ودر میان شعله ی های آتش راننده خودروی سواری پیکان بنام احمدرضا رست در دم جان باختند.
این حادثه ی قبل ازبزرگ ترین تونل ارتباطی دهدشت – پاتاوه درجغرافیای شهرستان کهگیلویه به وقوع پیوسته است.
همچنین 4 مصدوم دیگر این حادثه به اورژانس بیمارستان دولتی امام خمینی (ره) دهدشت انتقال داده شدند.
یک مقام مسئول در بیمارستان امام خمینی دهدشت گفت: وضعیت جسمانی دیگر راننده حادثه ،بنام قاسم محمدی تبار که وخیم بوده سریعا به اتاق عمل انتقال داده شد اما بدلیل شدت جراحات وارده ،تلاش تیم پزشکی بیمارستان امام خمینی نتیجه ای دربرنداشت و دقایقی پیش این مصدوم جان باخت .
گزارش خبرنگارما از این مرکزدرمانی حاکیست ، 3 مصدوم دیگر از ناحیه دست، صورت و کتف دچار شکستگی شده اند و مراحل درمانی آنها در حال انجام است.
یکی از مصدومین حادثه به خبرنگار راک نیوز گفت: که یکی از خودروهای دچار سانحه شده گاز سوز بوده اند.
سرگردشاهپورعابدی ،فرمانده پلیس راه شهرستان کهگیلویه در گفتگوباخبرنگارما گفت : این حادثه ساعت 18:30عصرامروزدرکیلومتر 20 جاده دهدشت -قلعه رئیسی بوقوع پیوست.
عابدی با بیان این خبرگفت:خودروی سواری پیکان که از دهدشت به سمت قلعه رئیسی درحرکت بودکه با انحراف به چپ خودرو دچار سانحه شد.
این مقام انتظامی درادامه افزود:خودروی پیکان که ازمسیر مقابل در حرکت بودپس از برخورد با سواری پیکان بعلت نشت گاز “ال پی جی”دچار طعمه های آتش شد.
فرمانده پلیس راه شهرستان کهگیلویه از رانندگان خواست با رعایت قوانین و مقررات و داشتن صبر و حوصله رانندگی کنند تا از بروز حوادث تلخ که باعث داغدار کردن خانواده ها میشودجلوگیری شود.
پس از حادثه ای که قبلا برای خودروی پژو 405 در همین جاده به وقوع پیوسته بود و سرنشین آن در میان شعله های آتش سوخت بی گمان این حادثه وحشتناک ترین حادثه ای است که در این جاده رخ داده است
راک نیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد