تاریخ درج خبر : 1394/10/22
کد خبر : ۵۳۰۰۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نفت گچساران صدرنشین گروه سوم لیگ دسته دو شد

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با پیروزی مقابل شهدای جویبار با یک گل در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور صدرنشین گروه سوم شد.

عصردیروز دیدار تیم‌های نفت و گاز گچساران و شهدای جویبار به میزبانی تیم گچسارانی و در ورزشگاه اختصاصی نفت برگزار شد.

در این دیدار تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با توجه به شرایط جدول و نیاز به کسب سه امتیاز این دیدار برای تصاحب صدرنشینی، فوتبال خوب و تهاجمی را در دستور کار خود قرار داد.

دقیقه 26 این دیدار رضا قیالی از تیم نفت و گاز گچساران با ضربه زیبا خود را به عنوان گلزن این دیدار ثبت کرد تا شادی صدرنشینی به اردوی نفتی‌های گچساران راه پیدا کند.

بعد از ثبت این گل دو تیم حملات پراکنده‌ای روی دروازه‌های هم تدارک دیدند که تلاش آنها در نیمه نخست نتوانست گل تیم نفت گچساران را تحت تأثیر خود قرار دهد و تا نیمه نخست با همان تک گل به اتمام برسد.

با آغاز نیمه دوم این دیدار نفت و گاز گچساران برای افزایش تعداد گل‌های خود بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت اما دفاع تیمی شهدای جویبار مانع به ثمر رسیدن گل‌های بیشتری به نفع نفت گچساران شد.

این دیدار علی‌رغم تلاش دو تیم و حملات بیشتر نفت و گاز گچساران که دیروز از حمایت جمعیت بیشتری از هواداران خود برخوردار بود، با همان تک گل قیالی با سوت پایان داور رسید تا یک گل سه امتیازی با طعم صدرنشینی شادی را به اردوی گچسارانی‌ها هدیه کند.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد