تاریخ درج خبر : 1394/10/22
کد خبر : ۵۳۰۰۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

هدایت خواه: الان مجلس خبرگان مهم تر از مجلس شورای اسلامی است/آبرویم را گذاشتم

نامزد انتخابات مجلس دهم حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا گفت: آبروی خود را برای انسجام نیروهای انقلابی و ولایی گذاشتم.

ستار هدایت‌خواه در جمعی از فعالان سیاسی و فرهنگی شهرستان‌های بویراحمد و دنا با بیان اینکه حتی تا دو ساعت و ۳۰ دقیقه مانده پایان وقت نام‌نویسی از انتخابات مجلس دهم به دنبال حضور در انتخابات نبودم، گفت: حتی قبل از این به دوستان اصولگرا اعلام کرده بودم تا پایان اسفند ۹۳ کاندیدای این جریان سیاسی باید مشخص می‌شد و به سال ۹۴ کشیده نشود.

این چهره شاخص اصولگرایی در استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: با اصرار بسیار زیاد دوستان وارد عرصه شدم که عده‌ای در خوشبینانه‌ترین اظهارات آن را ناز کردن دانستند و در بدبینانه‌ترین اظهارنظرها آن را کلک، زد و بند و دروغ می‌دانند. ولی من آبروی‌ خودم را گذاشتم و با خدا معامله کردم.

هدایت‌خواه با بیان اینکه انتخابات آینده بسیار نویدبخش است، گفت: هر کدام از دوستانی که خودشان کاندیدا بودند و در توان خود می‌دیدند در جلسات ما حضور دارند و به همین خاطر آبروی خود را برای انسجام نیروهای انقلابی و ولایی گذاشته‌ام.

وی انتخابات مجلس خبرگان را بسیار مهم تر از مجلس شورای اسلامی در این برهه دانست و گفت: در انتخابات خبرگان رهبری از فرد عالم و ولایتمداری همچون آیت‌الله سیدشرف الدین ملک‌حسینی حمایت خواهم کرد.

ستار هدایت خواه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: جامعه ایمانی با الهام از فرهنگ قرآنی که ریشه در مدینه النبی دارد برای حفظ ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی نیازمند تشکیلات منسجم بوده و این تشکیلات بسیار مقتدر، با صلابت و هوشیار ضامن پیروزیی  و سرافرازی در هر عرصه ای است.
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی آینده انتخابات را نوید بخش خواند و افزود: تمسک به شروط قرآنی در شاخصه های ایمان، صبر ،ایستادگی و رابطه تشکیلاتی در قالب مجمع ایمانی پیش نیاز پیروزی است و این پیروزی با رعایت چنین شرایطی قطعی است.
وی با اشاره به سیره مدیریتی پیامبر اسلام “ص” در تشکیل جامعه ایمانی اظهار داشت: معامله با خداوند متعال در هر عرصه ای با تبعیت از مشی سیاسی رسول الله بسترساز هر موفقیتی است و ما با چنین انگیزه ای وارد عرصه سرنوشت ساز انتخابات شده ایم تا از ارزش های والای انقلاب که ریشه در جامعه نبوی دارد حراست نماییم.

هدایت خواه با بیان مهمترین آثار مجمع ایمانی گفت: انسجام و تالیف قلوب مومنین در پرتو چنین جامعه ای مهمترین دستاورد آن است که می تواند ظرفیت عظیمی در جلوگیری از پروژه نفوذ و رخنه در هر سطح و شکلی باشد.

وی داشتن برنامه و نقشه راه را برای پیشبرد اهداف متعالی این مجمع ضروری دانست و افزود: تخریب هیچ فرد مسلمانی نباید در استراتژی مجمع ایمانی بگنجد و بلکه رسالت مجمع ایمانی دعوت افراد به حق و حقیقت است که باید به سبک و سیاق معقول و منطقی معمول گردد.
وی فضای انتخابات را عرصه تقویت و ترقی روحی خواند و با توصیه به تقوای الهی و رعایت چارچوب‌های عرفی، قانونی و شرعی خواهان پرهیز از دامن زدن به مسائل قومی و قبیله ای شد و تخریب را خلاف مبانی اعتقادی برشمرد.

این چهره سیاسی و فرهنگی با بیان برکات انقلاب در عرصه های مختلف،نفس حضور خود را در عرصه سرنوشت ساز انتخابات به تاکید و درخواست مجامع ایمانی، روحانیت معظم، علماء ، فضلاء، شخصیت های سیاسی ، فرهنگی ،علمی، اساتید و معطوف کرد و خاطر نشان کرد:هیچگاه به دنبال عافیت طلبی و بی تفاوتی نبوده و آماده جانفشانی در راه  دفاع از آرمان های انقلاب و صاحبان اصلی آن است.

گفتنی است ؛ هدایت خواه را در این مجمع ایمانی ، روحانیت معظم منطقه، جمعی از شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی، نامزدهای انتخاباتی و اساتید دانشگاهی از جمله دکتر خرامین، باقرپور، امیدی پور، دهراب پور، جانی پور و بانوان حوزوی و دانشگاهی  همراهی می کردند.

کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهدی.ب گفت:

  حنات دیگه رنگی نداره

 • ناشناس گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ان تنصروالله ینصرکم و یثبت اقدامکم
  چراغی را که ایزد برفروزد***هر آنکس فوتش کند،ریشش بسوزد

 • صنایع جامدات گفت:

  هر چر فکرشو میکنم نمیدونم انکیزه ی اینایی که به امید تو نشستن چیه. آخه قبلا چیکار کردی که الان بخوای بکنی.جز کلاس آموزش حلال و حرومی در مکانهای عمومی.آخه نماینده ی یه ملت بودنو تو چی میبینی.میدونی فقر یعنی چی میدونی ؟؟ میدونی عمل یعنی چی ؟

 • دانشجوی حقوق گفت:

  حضرت شیخنا هدایت خواه
  خدا وکیلی ، تنها میشی از خودت خجالت نمیکشی
  خسته نمی شی از این همه ریا کاری
  مرد هستی مثلا
  لر هستی ناسلامتی

 • شهروند بویراحمدی گفت:

  جناب هدایتخواه بنده ازدوستاران شمابودم ولی قبول کنید نیروهای گمارده شماچنان افتضایی دربویراحمد بجاگذاشتندکه دیگرجای حمایتی نیست شما هشت سال نماینده دولت بودید ونیروهای مسئول شما برمردم حکومت میکردند نه خدمت الان هم به خواهش فرزندان این استان نیومدید بلکه بااصراررسایی ها وکوچک زاده ها امدی بنظرمن شما دیگه دربویراحمد جایی ندارید به علت عقب ماندگی هشت ساله احمدی نژاد چون دوستارشماهستم هنوزفرصت راازدست ندهیدوبرویددنبال تدریس وبا شخصیت خودتان بازی نکنید

 • ناشناس گفت:

  نیت خیر است و خدمت. انشاءالله خداوند هم کمک می کند.ای کاش خیلی ها متوجه نیات پاک برگرفته از ایمانت می شدند استاد عزیز!

پربازديد