تاریخ درج خبر : 1394/10/22
کد خبر : ۵۳۰۰۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

ازدرگیری فیزیکی تا دستگیری پنج گروه متخلف طی یک هفته درمناطق حفاظت شده‌ی دنای شرقی

رئیس محیط زیست شهرستان بویر احمد از دستگیری 16 نفر متخلف تا درگیری فیزیکی با مامورین درکمتراز یک هفته خبرداد و گفت : ازاین متخلفین تعداد نه قبضه اسلحه ساچمه زنی و گلوله زنی و لاشه17 قطعه کبک شکارشده کشف وضبط گردید
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد، کامبیز حسین پور در این خصوص گفت : مامورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان بویر احمد از 16 تا 21دی ماه جاری موفق می شوند 16 نفر متخلف را به همراه هشت قبضه اسلحه ساچمه زنی ، یک قبضه اسلحه گلوله زنی و سایر آلات جرم دستگیر نمایند .
حسین پور گفت : عصر روز شانزدهم مامورین حین گشت و کنترل منطقه حفاظت شده کاکان متوجه حضور سه نفر متخلف در منطقه می شوند که طی اقداماتی موفق می شوند دو نفر از آنها را به همراه یک قبضه اسلحه ساچمه زنی دستگیر ولی نفر سوم به همراه یک قبضه اسلحه ساچمه زنی متواری می شود.
این مقام مسئول گفت : پس از شناسایی هویت متخلف متواری شده پرونده ای تشکیل جهت اعمال قانون به مراجع قضایی ارسال شد.
رئیس محیط زیست شهرستان بویر احمد به دو نفرمتخلفین دستگیر شده در روز 17 دی ماه اشاره کرد گفت : این دونفر متخلف که به قصد شکار وارد منطقه حفاظت شده ی دنای شرقی شده بودند که با هوشیاری مامورین یگان حفاظت قبل از هرگونه افدامی دستگیر و از آنها دو قبضه اسلحه ساچمه زنی و گلوله زنی ضبط گردید.
این مقام مسئول ضمن تشکر از اقدام یگان حفاظت این شهرستان به دستگیری 5 نفر متخلف دیگر در ساعت 3 بامداد در روز 18 خبر داد و گفت : مامورین حسب اطلاعات واصله مبنی بر ورود چندین نفر متخلف به قصد شکار به منطقه اعزام میشوند.
حسین پور افزود : پس از گشت زنی های محسوس و نامحسوس چندین ساعته در منطقه مامورین موفق می شوند در ساعت 3 بامداد 5 نفر متخلف را قبل از هر اقدامی دستگیر و از آنها سه قبضه اسلحه ساچمه زنی کشف و ضبط نمایند.
رئیس محیط زیست شهرستان بویر احمد ضمن ابراز نگرانی از درگیری فیزیکی ایجادشده بین متخلفین و مامورین گفت : در بیستمین روزاز دی ماه طی تماس تلفنی مردمی مبنی بر ورود شش نفر متخلف در منطقه مامورین فورا” به منطقه اعزام و تا پاسی از شب منطقه را زیز نظر میگیرندکه سرانجام موفق می شوند شش نفر متخلف را به ههراه چهار قبضه اسلحه ساچمه زنی و لاشه 16 قطعه کبک شکارشده که حین اعمال قانون با مامورین درگیری فیزیکی ایجاد کرده دستگیر نمایند .
حسین پور افزود برای تمامی متخلفین پرونده هایی مجزا تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد