تاریخ درج خبر : 1394/10/25
کد خبر : ۵۳۰۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

خرم روز: نتایج تایید صلاحیت‌ها 27 دی اعلام می‌شود

مسئول دفتر نظارت بر انتخابات شورای نگهبان کهگیلویه وبویراحمد گفت:تایید صلاحیت نامزدهای انتخابی در شورای نگهبان 27 دی اعلام می شود.
به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، حجت الاسلام قدرت الله خرم روز افزود:این نتایج به فرمانداری ها و سپس به خود افراد اعلام خواهد شد و شایعات در فضای مجازی بی پایه و اساس است.
وی بیان کرد:داوطلبان به مدت دو روز فرصت دارند با مراجعه به هیات نظارت در استانداری اعتراض خود را اعلام تا بررسی و در مهلت قانونی نتیجه بررسی اعتراض ها اعلام شود.
حجت الاسلام قدرت الله خرم روز در خصوص شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر احراز صلاحیت شدن یا نشدن برخی از نامزدهای انتخاباتی گفت: حفظ حرمت و آبروی افراد وظیفه همه ماست و مردم نباید با این شایعات حرمت و منزلت نامزدی را خدشه دار کنند.
وی عنوان کرد: در بررسی شرایط کاندیداها در شورای نگهبان تصمیم گیری از سوی هیأت حاضر در شورای نگهبان استانی صورت می پذیرد.
حجت الاسلام خرم روز با بیان اینکه قطعاً بررسی در مورد صلاحیت کاندیداها بدون هیچ گونه گرایش، مسایل جناحی، سیاسی و اعمال نظر سلیقه ای انجام می گیرد،تصریح کرد: شورای نگهبان برای احراز صلاحیت داوطلبان عملکرد این افراد در چارچوب قانون بررسی می کند.
ببش از یکصد نفر برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سه حوزه انتخابیه نام نویسی کرده اند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ام دی اف برادران هاشمی گفت:

  رسانه ها ضد نقض می نویسند و خودشون باعث تشنج میشن
  اگه زمان اعتراض به عدم صلاحیت از بیست و هفتم ساعت ۸ شروع میشه چطور میگید تا الان که حدودساعت یک بامداد بیست و هفتم هست هنوز اعلام نکردید
  ضمنا با عدم صلاحیت آبروی کسی نمی ره فقط این افراد صلاحیتت و شرایط لازم برای احراز کاندید شدن مجلس را ندارن و این موضوع برای کسی کسر شان نیست
  ص

 • دانشجو گفت:

  آخ سی سی باقر..
  آخ سی ای مرددددد

 • ناشناس گفت:

  متاسفانه افرادی توی دفتر شورای نگهبان استان کهگیلویه وبویراحمد وجود دارد و میخاد بچهه های این استان رو صلاحیتشونو بررس واحراز کنند که غیر بومی محسوب میشه وپدر واجدادش هم سابقه یه روز سکونت تو این استانو نداره خوب این یعنی خیانت به مردم این استان وای

 • پیشنهاد گفت:

  به همه اصلاح طلبان و اصولگرایان استان توصیه میکنم افراد کاردان و سابقه دار و متخصص را به مجلس بفرستند و شورای نگهبان هم کمک کند این افراد تایید شوند تا نمایندگانی قوی در مجلس داشته باشیم.
  افراد مناسب اصلاح طلب و اصولگرا بنظر من برای سه شهرستان اینها هستند:
  کهگیلویه مهندس حبیبی و دکتر تقوی
  بویراحمد سید باقر موسوی و دکتر نیکبخت
  گچساران دکتر تاجگردون و دکتر افشین پور

پربازديد