تاریخ درج خبر : 1394/10/27
کد خبر : ۵۳۰۲۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نبود اعتبارات دلیل نیمه‌تمام ماندن محور دشت‌روم

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با ابراز تأسف از حادثه خونین محور یاسوج به دشت‌روم، گفت: نبود هیچ‌گونه اعتباری موجب شده تا نتوانیم این جاده را به صورت کامل تکمیل کنیم.

حسن فدایی با اشاره به مشکلات اعتباری که اکنون راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد با آن روبه‌رو است، اظهار کرد: در صورتی که اعتبارات در اختیار ما باشد برای تکمیل محورها و بهسازی و اصلاح برخی از محورها آمادگی کامل داریم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بیان کرد: یکی از محورهایی که اکنون به زیر بار ترافیک رفته محور یاسوج به بابامیدان حدفاصل دهستان دشت‌روم است که ناچار بودیم برای کاهش تصادفات این محور را زیر بار ترافیک ببریم.

فدایی با بیان اینکه قبول داریم در محور دشت‌روم نواقصی وجود دارد، تصریح کرد: قبل از بهره‌برداری از محور جدید تصادفات زیادی در جاده رخ می‌داد و مردم از ما انتظار داشتند تا هر چه زودتر جاده جدید را تکمیل کنیم.

این مسئول با اشاره به این که با همه مشکلات و نبود اعتبارات این محور را زیر بار ترافیک قرار دادیم، اظهار کرد: ما نیز بر این باوریم که هنوز نواقصی در این جاده وجود دارد به خصوص این که باید حائل و گاردریل در آن نصب شود.

وی با قدردانی از اصحاب رسانه که مشکلات را گوشزد می‌کنند، تصریح کرد: ما نیز هم عقیده با رسانه‌ها هستیم که باید این مشکلات برطرف شود تا شاهد بروز حوادثی تلخ مانند حادثه هفته گذشته در این محور نباشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان این که نبود اعتبارات دست این دستگاه را برای انجام برخی از کارهای ضروری از جمله نصب حائل بسته است، افزود: اما امیدواریم که تا پایان سال این کار انجام شود.

وی تعریض پل تنگاری را یکی دیگر از برنامه‌های فوری راه و شهرسازی استان ذکر کرد و گفت: به دلیل برودت هوا تاکنون این اقدام انجام نشده و در صورت مساعد شدن وضعیت آب و هوایی تعریض پل تنگاری را به سرعت در دستور کار قرار خواهیم داد.

در محور دشت‌روم که اکنون چهارخطه شده دالان‌های فرعی توسط افراد بومی منطقه ایجاد شده که خطرات زیادی را متوجه ساکنان منطقه کرده است به نحوی که در هفته گذشته از جمع یک خانواده 5 نفره شامل پدر و مادر و سه فرزند خانواده، هر سه فرزند جان خود را در یک تصادف هولناک از دست دادند که در نوع خود از تلخ‌ترین سوانح چند سال اخیر در محورهای استان به شمار می‌رود.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    جناب آقای فدایی مدیر کل محترم شما که اعتبار ندارین چرا هفته ای ده تا مناقصه برگزار می کنید ؟ می خواهید خودتون رو نشون بدین یا پیمانکاران رو بدبخت کنید ؟ روز اول که اومدین استان گفتین می خواهید این استان رو متحول کنید چه شد ؟

پربازديد