تاریخ درج خبر : 1394/10/27
کد خبر : ۵۳۰۳۴۰
+ تغییر اندازه نوشته -

مهلت دو روزه برای اعتراض به نتیجه بررسی صلاحیت ها

فرماندار بویراحمد امروز صبح در گفت و گو با خبرنگاران گفت: کلیه کاندیداهای حوزه بویراحمد و دنا که صلاحیت آنها احراز نشده و یا ردصلاحیت شده اند از فردا تا تاریخ ۲۹/۱۰/۹۴ فرصت دارند به شورای نگهبان قانون اساسی و هیات نظارت بر انتخابات استان مراجعه و نسبت به رد یا عدم احراز صلاحیت خود اعتراض نمایند.
به گزارش کمیته روابط عمومی وتبلیغات ستاد انتخابات بویراحمد، محمد کاظم نظری افزود: کاندیدای معترض به نتیجه بررسی صلاحیت ها صرفا در چهارچوب قانون و از طریق مجاری قانونی اعتراض خود را پیگیری نموده و از رفتارهای مغایر با قانون بپرهیزند.
وی بیان داشت: از هواداران این کاندیداها انتظار می رود از انتشار مطالب مغایر با قانون در فضای مجازی و رسانه ها خودداری نمایند تا در رسیدگی به اعتراض این عزیزان و بررسی دوباره صلاحیت آنان تاثیر منفی نگذارد.
نظری تاکید کرد: یقیناً شورای نگهبان در بررسی اعتراض ها و رسیدگی مجدد به صلاحیت ها به مستندات این کاندیداها توجه نموده و امکان تایید صلاحیت برخی از این عزیزان وجود دارد.
فرماندار بویراحمد اظهار داشت: نتایج بررسی اعتراض ها روز ۱۶/۱۱/۹۴ از سوی شورای نگهبان اعلام می شود.
رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه بویراحمد ودنا بیان کرد: از مجموع ۳۷ نفر کاندیدای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا ۲۱ نفر تأیید، ۶ نفر عدم احراز، هفت نفر رد صلاحیت و سه نفر انصراف دادند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد