تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۳۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد در مورد رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان

anjoman-eslami

به نام خدا
رد صلاحیت گسترده دواطلبان اصلاح طلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیئتهای نظارت شورای نگهبان اثبات کننده آن است که جریانی بدون توجه به رای و خواسته مردم تلاش می کند از هر فرصتی استفاده نموده و انحصار طلبی و اقتدارگرایی را گسترش دهد.
مسئولان و کارگزاران امر وظیفه دارند جامعه را بسوی کمال رهنمون باشند و جامعه ای رو بسوی تکامل دارد که بر اساس آموزه های قرآنی حق جو و حق طلب و رعایت کننده حقوق انسانی و مهر به مردم باشد. جامعه تنوع و تکثر، چند صدایی و پذیرنده تشکلها و احزاب و نهادهای مدنی باشد. جامعه منطق و سخن، اندیشه و گفتگو، قلم و بیان، خرد و عاطفه، مهر و گذشت، عدل و انصاف باشد.
روند کار و نتیجه ای که تا کنون از سوی هیتهای نظارت بر انتخابات اعلام شده حاکی از آن است که تصمیم دارند بخش بزرگی از دلسوزان و افراد شاخص نظام و کسانی که مورد اطمینان مردم هستند را از گردونه رقابتها بیرون رانده و یک جریان سیاسی را از بدنه نظام حذف نمایند.
آنچه رخ داده است غیر قابل قبول و به معنای مهندسی انتخابات و مغایر با ادعای رعایت حق الناس و نظرات امام راحل و رهبری نظام است. اگر این روند تغییر نکند شک و شبهه در اذهان جامعه و مردم باقی خواهد ماند و چه بسا امید مردم به یاس تبدیل شده مشارکت حداکثری کم رنگ شود و علامت سوال بزرگی بر روی انتخابات پیش رو بر جای گذارد.
انجمن اسلامی معلمان استان ک.ب از شورای نگهبان می خواهد که با رعایت موازین قانونی و در حیطه وظیفه خود رد صلاحیتهای گسترده و غیر قابل قبول اصلاح طلبان را بازنگری و حق الناس را استیفا نماید و همچنین از ریاست جمهوری درخواست می کند با توجه به اختیارات خود در مسئله ورود کرده و اجازه ندهد رد صلاحیت اصلاح طلبان و حذف یک جبهه مردمی و جریان سیاسی رقم خورد و بارقه امیدی که پس از توافق هسته ای با قدرتهای جهانی و لغو تحریمهای ظالمانه در مردم بوجود آمده با ترفند و توطئه و انحصارطلبی به دلسردی بینجامد.
عزت از آن خداوند تبارک و تعالی است و همو هر که را خواهد عزت دهد و هر که را خواهد به ذلت کشاند.
27/10/1394
انجمن  معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

200x208
200x208