تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۳۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

بیانیه انجمن اسلامی معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد در مورد رد صلاحیت گسترده اصلاح طلبان

به نام خدا
رد صلاحیت گسترده دواطلبان اصلاح طلب انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی هیئتهای نظارت شورای نگهبان اثبات کننده آن است که جریانی بدون توجه به رای و خواسته مردم تلاش می کند از هر فرصتی استفاده نموده و انحصار طلبی و اقتدارگرایی را گسترش دهد.
مسئولان و کارگزاران امر وظیفه دارند جامعه را بسوی کمال رهنمون باشند و جامعه ای رو بسوی تکامل دارد که بر اساس آموزه های قرآنی حق جو و حق طلب و رعایت کننده حقوق انسانی و مهر به مردم باشد. جامعه تنوع و تکثر، چند صدایی و پذیرنده تشکلها و احزاب و نهادهای مدنی باشد. جامعه منطق و سخن، اندیشه و گفتگو، قلم و بیان، خرد و عاطفه، مهر و گذشت، عدل و انصاف باشد.
روند کار و نتیجه ای که تا کنون از سوی هیتهای نظارت بر انتخابات اعلام شده حاکی از آن است که تصمیم دارند بخش بزرگی از دلسوزان و افراد شاخص نظام و کسانی که مورد اطمینان مردم هستند را از گردونه رقابتها بیرون رانده و یک جریان سیاسی را از بدنه نظام حذف نمایند.
آنچه رخ داده است غیر قابل قبول و به معنای مهندسی انتخابات و مغایر با ادعای رعایت حق الناس و نظرات امام راحل و رهبری نظام است. اگر این روند تغییر نکند شک و شبهه در اذهان جامعه و مردم باقی خواهد ماند و چه بسا امید مردم به یاس تبدیل شده مشارکت حداکثری کم رنگ شود و علامت سوال بزرگی بر روی انتخابات پیش رو بر جای گذارد.
انجمن اسلامی معلمان استان ک.ب از شورای نگهبان می خواهد که با رعایت موازین قانونی و در حیطه وظیفه خود رد صلاحیتهای گسترده و غیر قابل قبول اصلاح طلبان را بازنگری و حق الناس را استیفا نماید و همچنین از ریاست جمهوری درخواست می کند با توجه به اختیارات خود در مسئله ورود کرده و اجازه ندهد رد صلاحیت اصلاح طلبان و حذف یک جبهه مردمی و جریان سیاسی رقم خورد و بارقه امیدی که پس از توافق هسته ای با قدرتهای جهانی و لغو تحریمهای ظالمانه در مردم بوجود آمده با ترفند و توطئه و انحصارطلبی به دلسردی بینجامد.
عزت از آن خداوند تبارک و تعالی است و همو هر که را خواهد عزت دهد و هر که را خواهد به ذلت کشاند.
27/10/1394
انجمن  معلمان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • معلمان و فرهنگیان گفت:

  جوابییه جمعی از معلمان و فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد برای شما ارسال شد امیدواریم منتشر کنید.

 • اصلاح طلب گفت:

  رد صلاحیت کجا بود؟
  فقط سید باقر بود که قبل هم رد شده بود

 • شاپور دهدشتی گفت:

  درود خدا بر اساتید اصلاحات استان خدا قوت

 • معلم دهدشتی گفت:

  من معلمم و کاملا با این بیانیه مخالفم
  میدونم نظر منو تایید نمی کنید

 • دهدشتی گفت:

  درود اما صدای شما شنونده ندارد.

پربازديد