تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۴۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: نیامدم که به من تهمت نزنند/میدان رقابت را برای دیگران باز کرده ایم

نماینده مناطق چهارگانه کهگیلویه بزرگ با ارسال پیامی در صفحه شخصی خود از ردصلاحیتهای کهگیلویه و بویراحمد اعلام برائت کرد.

متن منتشر شده ایشان در صفح اینستاگرام خود عینا آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادران و خواهران این روزها فقهای شورای نگهبان و حقوق دانان محترم آن بر اساس وظیفه قاونی خود به تایید یا رد صلاحیت نامزدهای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی مشغول هستند و برمبنای مدارک و اسناد موجود در پرونده ها بعضی ها را تایید و برخی دیگر را رد می نمایند و بر اساس قانون و وقتهای تعیین شده اعتراضات وارده را بررسی مجدد می کنند و مثل دورانهای گذشته نامزدهای محترمی که اعتراضات آنها وارد باشد تایید می نمایند و آنهایی که مدارک کافی و مستدل ارائه ندهند رد می شوند،آنهایی که این جایگاه عظیم و قانونی را قبول ندارند این جایگاه مهم  در قانون اساسی را مورد هجمه ناجوانمردانه قرار می دهند و چه نسبتهای ناروایی که به فقهای محترم شورای نگهبان  می دهند که به تعبیر امام راحل این افراد مغرض مفسد فی الارض هستند.

اما بدتر از آن اینها کسانی هستند که به فرافکنی روی می آوردند و اخلاق اجتماعی مردمی را خراب می کنند و به تعبیر قرآن فاسقانی هستند که باخبرهای دروغ و شایعات بی اساس جو جامعه را ملتهب و ناآرام می کنند.

در دور هشتم و نهم که بنده نامزد پیروز انتخابات بودم رد صلاحیت افراد محترمی را که شورای نگهبان قانون اساسی آنهارا رد صلاحیت کرده به ما نسبت می دادند تاجایی که خود آن افراد محترم هم باورشان گشته بود بود ولی وقتی تحقیق کردند و به نتیجه رسیدند که در رد صلاحیت آنها ما هیچ نقشی نداشته ایم آمدند و از ما حلالیت طلبیدند و الان که ما ثبت نام نکرده ایم و یکی از دلایل ثبت نام نکردن ما هم همین مطلب بوده است که مورد تهمت و افترا دیگران قرار نگیریم و میدان رقابت را برای دیگران باز کرده ایم باز عده ای از خدا بی خبر این شایعه را که والله و بالله دروغ است راه اندازی کرده اند که فلانی در رد صلاحیت فلان شخص دخالت دارد،امیدوارم آن خداوندی که بنده حقیر با آن معامله کرده ام خودش پاسخ این فاسقان را بدهد.
والسلام علیکم و رحمه الله

سید علی محمد بزرگواری نماینده مردم شریف کهگیلویه بزرگ

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ali گفت:

  شما نیومدید اما بعید بدونم این دفه بهتر از شما بره تو مجلس

 • م.م گفت:

  حاج آقا خودشماهم میدانیداگرحضورپیدامیکردید مانندرسایی ردصلاحیت بودید.چه برسه به اینکه بخواهیدبرای دیگران نظربدهید.

 • ناشناس گفت:

  یا زهرا .یازهرا .فقط دکتر سلیمان ابید

 • ناشناس گفت:

  با رمز یا زهرا.. از ایل من تا بخارای من.از چرام تا لیکک بهمی. از سرفاریاب تا دیشموک و قلعه رییسی.از سوق تا لنده و سر اسیاب و قیام.از دشمن زیاری تا پشته زیلایی.از سر پری تا چهار مه و چنگلوا از دهدشت بزرگ تا سمغان.از کوشک و دستگرد تا کلایه.از طولیان و راک و از تنگ سپو و تنگ هیگون و ایل بزرگ تامرادی.از بناری تا نازمکان .از حاج عل تا موحد.از اصلاح طلبان تا اصولگرایان . از منطقیان تا لاهوتی.از زن و مرد و کوچک و بزرگ..به عشق سرافرازی کهگیلویه بزرگ.همه با هم دکتر سلیمان ابید.از طیف ایت الله هاشمی و سردار رضایی.یا زهرا

 • ناشناس گفت:

  جناب آقای نماینده کل فعالیت شما در مجلس یه نطق بود فرهنگ ما رو زیر سوال برد و یه کلیپ بپر بپر با مشت گره کرده در صحن مجلس. ممنون که نیومدی

پربازديد