تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۴۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -

دکتر نیکدل: شورای نظارت بر خوابگاههای دانشجویی مرجع صدور مجوز فعالیت است

معاون دانشجویی دانشگاه یاسوج با اعلام این خبر گفت: براساس تفاهم نامه‌ای بین ناجا ، وزارت علوم و صندوق رفاه منعقد شد که از این پس مجوز و نظارت بر خوابگاههای دانشجویی استان‌ها بر عهدۀ شورای نظارت بر خوابگاههای دانشجویی با حمایت اداره اماکن و مراجع قضایی می باشد.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه، دکتر فریبرز نیکدل در جلسه شورای نظارت و ارزیابی خوابگاههای خودگردان دانشجویی اظهار داشت: بر اساس توافق صورت گرفته، ریاست این شورا بر عهده معاونت دانشجویی دانشگاه یاسوج است و مدیر دانشجویی دانشگاه یاسوج به عنوان دبیر این شورا فعالیت می کند.
نیکدل بیان داشت: دانشگاه آزاد و پیام نور به عنوان دانشگاه ناظر و دانشگاه یاسوج به عنوان دانشگاه منتخب این شورا انتخاب شده و پلیس اماکن و نمایندگان فرمانداری و استانداری نیز به عنوان اعضای این شورا فعالیت می کنند.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه یاسوج با اشاره به تعیین بازه زمانی برای اخذ مجوز از این شورا گفت: مالکین محترم خوابگاههای استانی با مراجعه به شورای نظارت و بر اساس دستورالعمل اعلام شده باید استانداردهای لازم را رعایت کرده تا از سوی این شورا مجوز فعالیت آنها صادر شود.
وی ادامه داد: در صورتیکه مالکین در این بازه زمانی مجوز لازم را اخذ نکنند و یا شرایط اخذ مجوز را نداشته باشند اداره اماکن نسبت به پلمپ آن خوابگاه اقدام می کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد