تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۴۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون آموزش و پرورش بهمئی منصوب شد

طی حکمی از سوی زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد، آقای «غلامعلی مویدی» به عنوان معاونت توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش شهرستان بهمئی منصوب شد.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان بهمئی در مراسم تودیع و معارفه معاونت توسعه و پشتیبانی اداره آموزش و پرورش، از تلاش‌های حاج مهرعلی جوخ پور معاونت پیشین تقدیر کرد و با بیان اینکه، معاونت پیشین آموزش و پرورش بهمئی تمام تلاش خود را برای خدمت رسانی هرچه بهتر به جامعه بزرگ فرهنگیان انجام داد گفت: از ایشان به پاس تمامی همراهی‌ها،تلاش‌ها و زحماتشان تقدیر و تشکر می‌شود.
مسیح دموری نژاد در ادامه خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را افتخاری بزرگ برای همه ذکر کرد و با اشاره به اینکه، پایبندی به قوانین و مقررات، نظم، بردباری، صبوری، متانت و بزرگواری از صفات بارز معاونت سابق پشتیبانی این شهرستان بود افزود: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که بر پایه اسلام بنا نهاده شده است مسوولیت ها تکلیفی است که به ما سپرده می‌شود و در واقع میدان امتحانی سخت و موجب افتخاری بزرگ است.
« آقای مهر علی جوخ پور» معاونت پیشین، از همکاری و همراهی مدیریت، معاونین، مجموعه اداری و تمامی فرهنگیان شهرستان با خود در طول دوران مسئولیت قدردانی نمود و از همگان طلب حلالیت نمود.
« آقای غلامعلی مویدی» معاون جدید توسعه مدیریت و پشتیبانی با اشاره به اینکه نگاه به تصدی مسئولیت‌ها در فرهنگ اسلامی و انقلابی به عنوان وسیله‌ای برای تأمین رضای الهی و خدمت به خلق خداوند است، گفت: این نگاه باعث می‌شود تحت هیچ شرایطی خستگی دردل خدمتگذاران راه نیابد.
خبر: مسلم مختاری

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد