تاریخ درج خبر : 1394/10/28
کد خبر : ۵۳۰۴۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

متولیان امر در ساماندهی یادمان شهدای گمنام دهدشت کوتاهی می‌کنند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه گفت: متولیان امر در ساماندهی یادمان شهدای گمنام کوتاهی می‌کنند و با گذشت چندین سال یادمان شهدای گمنام دهدشت هم‌چنان در بلاتکلیفی است.
بهنام صمدی‌فرد  در نشست کمیته ایثارگران دهه فجر شهرستان کهگیلویه با اشاره به برنامه‌های تدارک دیده شده بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در دهه فجر انقلاب اظهار داشت: پرچم‌های گلزار شهدای شهرستان تعویض و قبور مطهر شهدا غبارروبی خواهد شد.

وی، با بیان این‍که 136 گلزار شهدا در سطح شهرستان کهگیلویه وجود دارد افزود: 417 شهید والامقام در این گلزارها آرمیده‌اند.

صمدی‌فرد تعداد گلزارهای شهدای گمنام را سه مورد برشمرد و گفت: دهدشت، سوق و قلعه‌رئیسی مفتخر به میزبانی شهدای گمنام بوده و با استقبال باشکوه از این شهدا طی سال‌های گذشته میزبانی خود را به نمایش گذاشتند.

این مسئول افزود: با این وجود متولیان امر در ساماندهی یادمان این شهدا کوتاهی می‌کنند و با گذشت چندین سال یادمان شهدای گمنام دهدشت هم‌چنان در بلاتکلیفی است.

وی با بیان اینکه پیگیری اصحاب رسانه و انعکاس مکرر بی‌توجهی مسئولان به این یادمان باعث نصب المان شده است تصریح کرد: اما عملیات اجرایی این پروژه در نصب اسکلت باقی مانده و پیشرفتی ندارد.

رئیس کمیته ایثارگران دهه فجر تصریح کرد: متولی پروژه یادمان شهدای گمنام بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوده و بنیاد شهید مسئولیتی در این زمینه ندارد.

صمدی‌فر با اشاره به اظهار نظرها درباره نامناسب بودن طرح المان شهدای گمنام دهدشت در فضای مجازی و برخی از سایت‌های محلی تصریح کرد: طراحی یادمان توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های شهرستان انجام شده و در سطح کشور بی‌نظیر است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه افزود: این طرح هنوز شکل واقعی خود را پیدا نکرده و با تکمیل سازه نگرانی مردم در این باره رفع خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد