تاریخ درج خبر : 1394/10/29
کد خبر : ۵۳۰۵۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه شورای اصلاح طلبان استان به رئیس جمهور در اعتراض به ردصلاحیت‌ها

شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به رئیس جمهور نسبت به ردصلاحیت گسترده کاندیداهای انتخابات مجلس اعتراض کرده و خواستار پیگیری قانونی از سوی وی شدند.

متن کامل این نامه در پی می آید:

«به نام خدا»
متاع خانه ما چنان به یغما رفت
تا در نماند که بر روی دشمنان بندم
محضرمبارک جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
سلام علیکم
نابرده رنج، گنج ها بردند و سرمست هشت سال دست که نه پایکوبی کردند بر گرده های مردمی که وارثان بی تدبیری بودند.
و رنج بردیم در این دوسال تا بر ویرانه های سیاست خارجی بنایی برپا شود خشت خشتش از تدبیر و زیرساختی از تعهد با منظری از امید.
و برای ملتی که دست زدن و پایکوبی مجاز نیست پس به لبخندی قانع که تیغ استصواب با رد صلاحیت برآیند افکار عمومی مردم کام شان را تلخ کرد و چه رنجی است از این مکان به آن چشم انداز نگریستن، نشستن بر تلی از مخروبه ی پایه های جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی و روشن نگه داشتن چراغ امید، اما این مردم آموخته اند که قدرشناس خوبی ها باشند و حتی با چشمانی اشکبار پیروزی نظام در عرصه ی بین المللی را بدون ریختن یک قطره خون، به دولت منتخب خود تبریک بگویند و از انتخاب خود شادمان.
طبیعی است که برداشتن پوتین تحریم از گلوی مردم جای شکرگزاری به درگاه خدا و حق شناسی از مسئولین محترم را دارد و البته اثبات اینکه خیل عظیم اصلاح طلبان با تمام توان و بی ادعا در انتخابات 24 خرداد 92 و در فرایند مذاکرات چه در مباحث خارجی و چه در مباهتات داخلی از دولت تدبیر و امید حمایت کرده و می کنند، باری اکنون که در آستانه
حساس ترین انتخابات مجلس پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم صلاحیت این خیل عظیم نه تنها نادیده گرفته شده بلکه به کلی انکار شده است و نکته ی جالب این ماجرا اتفاقاً شروع بازی انتخابات ریاست جمهوری آینده است چرا که از دید رقیب، همه چیز بازی است و در بازی لجبازی هم مستتر است که تحریم کاغذ پاره است، تورم فقط عدد است، رکود فقط یک اصطلاح است، معترض خار و خاشاک است و قص علی هذا.
پس یک بازی جدید؛ با نان مردم که بازی شد و نظام با خون دل سر و سامان می دهد بگذار با امید مردم هم بازی کنیم!
اما جناب آقای دکتر روحانی بارقه های امید به تدبیر، هنوز پشت کوه قاف غروب نکرده و خواست عمومی بر آنست که بر این هجمه که می توان بازی باخت-باخت نامیدش تدبیری اندیشیده شود و فراتر از آن به پاسداشت اصول مصرح قانون اساسی نه تنها رجوع شود بلکه در پاسداشت آن مجاهدت گردد. پاسداشت از اصل برائت که گمشده ی «تز» مباهته گشته و در مسلخ سلایق ذبح شرعی! می شود و می رود تا بال جمهوریت نظام را که فی الواقع مجزای از اسلامیت آن هم نیست را به کلی بشکند و یا به زنجیر بکشد.
حفظ جمهوریت و اسلامیت و تمامیت نظام محتاج تدبیری است نو و مردم به بازوی توانمند خود که همین دولت برآمده از خواست خودشان است امیدوارند و توقع نگهداشت هوشیاری دارند آنگونه که سزاوار است. تا در مجلس مصدقی برخیزد و نفتی ملی کند، نه گروهی با رانت و 10% آراء به مجلس درآیند و مصوبه ای میلی کنند.
بی صبرانه منتظر تدبیر حضرتعالی هستیم.
«و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب»
شورای اصلاح طلبان استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بهشتی گفت:

    با آرزوی توفیق برای همه جریانات سیاسی که در جهت منافع عموم می کوشند..
    من نمیدونم چه حکمتیه تو استان ما هرکی دست به قلم میشه فکر میکنه هرچه دامنه لغات عربی بیشتر باشه نشان از سواد بیشتره… دوستان عزیز نیازی نیست به مغز خودتان فشار آورید و دنبال لغات و اصطلاحات غیره معمول بگردید، میشه با دامنه لغات کم جملات شیوا و سادتری نوشت که هم مفهوم را برساند هم خواننده از خوندنش لذت ببرد…
    “پاسداشت از اصل برائت که گمشده ی «تز» مباهته گشته و در مسلخ سلایق ذبح شرعی! می شود”
    با تشکر

پربازديد