تاریخ درج خبر : 1394/10/30
کد خبر : ۵۳۰۵۵۸
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیر منابع طبیعی بویراحمد معرفی شد

با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی جواد رحیمیان به عنوان مدیر منابع طبیعی بویراحمد معرفی شد.

ظهر دیروز با حضور فرماندار بویراحمد، مدیرکل منابع طبیعی استان و جمعی از کارکنان منابعی طبیعی مراسم معارفه مدیر منابع طبیعی بویراحمد انجام شد.

فرماندار بویراحمد در ابتدای این مراسم با بیان اینکه منابع طبیعی بویراحمد بزرگترین ظرفیت این شهرستان محسوب می‌شود، اظهار کرد: باید تلاش شود تا جلوی دست‌اندازی به منابع طبیعی در بویراحمد گرفته شود.

محمدکاظم نظری با تقدیر از تلاش‌های سعید نظری مدیر سابق اداره منابع طبیعی بویراحمد گفت: این مدیر سخت‌کوش سلامتی خود را در راه حفاظت از منابع طبیعی گذاشت به گونه‌ای که قلب وی دیگر نتوانست این فشار کاری را تحمل کند.

وی گفت: همین موضوع نشان می‌دهد که کار و فعالیت در منابع طبیعی به خصوص در شهرستان بویراحمد در حکم جهاد است و بسیار طاقت‌فرسا است.

در ادامه عزت‌الله بهشتی‌فر مدیرکل منابع طبیعی بویراحمد با اشاره به اینکه مسئولیت منابع طبیعی بویراحمد بسیار سخت و حساس است، بیان کرد: درگذشت فرماندار یگان حفاظت منابع بویراحمد و بیماری قلبی مدیر منابع طبیعی این شهرستان خود گواهی بر حساسیت کار در شهرستان بویراحمد است.

وی از مسئولان شهرستان بویراحمد خواست تا با حساسیت و احساس مسئولیت بیشتر به بحث منابع طبیعی و حفاظت از آن توجه داشته باشند و در اجرای پروژه‌های عمرانی پیوست زیست‌محیطی طرح‌ها را در نظر بگیرند.

بهشتی افزود: به رغم همه مشکلاتی که کارکنان منابع طبیعی دارند چیزی که باعث ایجاد انگیزه در آنها شده است تعلق خاطر به منابع طبیعی و حس مسئولیت‌پذیری است.

منابع طبیعی جای موازنه‌های سیاسی نیست

وی با بیان خاطره‌ای از مدیر سابق اداره منابع طبیعی بویراحمد گفت: یکی از ویژگی‌های بارز وی احساس مسئولیت بود به گونه‌ای که در مواقع آتش‌سوزی اولین فردی بود که در صحنه حضور داشت و آخر کسی بود که صحنه را ترک می‌کرد و امیدواریم این روحیه جهادی کارکنان منابع طبیعی همچنان تقویت شود تا در سایه آن عرصه‌های طبیعی صیانت شوند.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همه باید بدانیم که منابع طبیعی جای موازنه‌های جناحی و سیاسی نیست چراکه این موضوع به اصل وظیفه ما ضربه خواهد زد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد