تاریخ درج خبر : 1394/11/01
کد خبر : ۵۳۰۶۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

هدایتخواه: مدیر فاسد با مدیر اصلاحاتی فرق می کند

نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس گفت: در عزل مدیران فاسد حتماً دخالت می‌کنم.
ستار هدایت‌خواه در جمع گروهی از فرهیختگان با رد شایعه برخورد‌های حذفی با جریان‌های سیاسی، گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همه حامی نظام اسلامی‌اند و مبنای کار مجلس باید در قالب وظیفه نظارتی، استفاده از مدیران صالح و کاردان اصلاحاتی باشد.
عضو جبهه پایداری با بیان اینکه مدیر فاسد با مدیر اصلاحاتی و اعتدالی فرق می‌کند، افزود: بنده در جایگاه نمایندگی مجلس برای همه حرمت قائل هستم و قطعاً حساب کار اصلاحات کارآمد و متدین با مدیر فاسد دو مقوله متفاوت و جدای از هم هستند.
وی با بیان اینکه اختلاف سلیقه امری طبیعی است، افزود: عده انگشت شماری که منافعشان در گرو دامن زدن به این قبیل مسائل بی‌پایه بوده، سعی در تشدید این مسائل دارند در حالیکه این افراد عده معدودی هستند که فقط نام اصلاحات را یدک می‌کشند و به ماهیت آن توجهی ندارند.
هدایت خواه تصریح کرد: مبنای ما شایسته سالاری بدون تفکر جناحی خواهد بود.
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بعضی مدیران در دوره‌های قبل بر عکس این مشی عمل کرده‌اند که مورد تایید ما نبوده و نیست ولی در عزل مدیر فاسد حتما دخالت می‌کنم.
هدایت‌خواه ضمن تاکید بر صلاحیت و شایستگی افزود: تغییرات خرد و کلان به شکلی که بوده و هست به هیچ عنوان مورد تایید بنده نبوده و نخواهد بود و مدیری که اینگونه عمل کند باید پاسخگو باشد.
وی با مزاحی در باب شایعات صورت گرفته گفت: این شایعات شبیه‌‌ همان موضوعات جدایی مردان و زنان در پیاده رو و… است که بی‌اعتباری آن از پیش مشخص است.

کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد ارجمند گفت:

    با سلام خدمت مردم خوب بویراحمد و دنا و استان ک- ب
    بد بد است وخوب خوبه
    اگرچه لقمه حلال…………و تربیت و نظارت خانواده، مراکز آموزشی و جامعه افراد را می سازند و انسانها بدون تفکیک خوب و بد وارد جامعه خدمت می شوند ولی سه نیروی شهوت- ثروت و قدرت آدم ها را غلغلک می دهد و غلغلک دهنده کسی است که قسم خورده و هیچوقت انسان را رها نی کند. انصافا تاریخ را ورق بزن این سه شاخص تا کنون چه بلایی نساخته است؟ آقای ناشناس: خدا در قرآن می فرماید: مژده خدا بر آن بندگانی که تمام سخن ها را گوش می دهد و بهترین را انتخاب می کند. البته من طرفدار این آقا که نیستم بماند طرفدار سید با قر بخاطر عملکرد دوره نمایندگی ش

  • ناشناس گفت:

    آزموده را دوباره آزمودن خطاست.همان هشت سال کافی بود.

پربازديد