تاریخ درج خبر : 1394/11/01
کد خبر : ۵۳۰۶۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تذکر جدی آیت الله ملک حسینی به منفعت گرایان

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مصلحت گرایی برای حفظ منافع عمومی به جای منفعت گرایی باید همواره مورد توجه جدی مسئولان اجرایی استان باشد.

آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی عصر چهارشنبه در نشست با رئیس شورا،شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گچساران که در یاسوج برگزار شد، افزود: منافع موقت بوده اما مصالح دائمی است و مصالح هیچگاه به مفسده تبدیل نمی شود.
وی بیان کرد: چنانچه در جامعه اقدام ها و برنامه ها بر پایه مصالح بوده و یک نگاه کلان نگر در آنها باشد نتایج و پیامدهای مطلوبی خواهد داشت و برکات متعددی به دنبال دارد.
ملک حسینی با تاکید بر لزوم تفکیک مصالح از منافع، اظهار کرد: در این عرصه باید از سوی مسئولان اجرایی کهگیلویه و بویراحمد مقاومت شود زیرا ممکن است عده ای از این اقدام ناراضی شوند اما آیندگان راضی خواهند بود.
وی با اشاره به وجود قومیت های مختلف در گچساران، عنوان کرد: این قومیت ها با یکدیگر ارتباط داشته و به طور مطلوب کنار هم زندگی می کنند.
ملک حسینی ابراز داشت: گچساران یک شهر فرهنگ پذیر است و فعالیت های فرهنگی به نحو احسن در آن به نتیجه می رسد.
وی افزود: گچساران دارای بلوغ و نبوغ فرهنگی بوده و یک حوزه مهم و قوی در زمینه فعالیت های فرهنگی است.
ملک حسینی گفت: بسیاری از شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد از جمله گچساران با وجود داشتن بافت واحد اجتماعی مشکلات فرهنگی و اجتماعی اندکی دارند.
وی بیان کرد: جامعه آرام و بدون التهاب بستر انواع فعالیت ها بوده و در جامعه دارای التهاب بسیاری از تلاش ها ناموفق می شود.
ملک حسینی اظهار کرد: در جامعه آرام و بدون التهاب انواع طرح ها و تصمیم ها از جمله عمرانی و اقتصادی نتیجه بخش است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد