تاریخ درج خبر : 1394/11/01
کد خبر : ۵۳۰۶۲۹
+ تغییر اندازه نوشته -

زارع: به زودی خواهم گفت عزت بویراحمد توسط چه کسانی از بین رفت

نماینده بویراحمد و دنا گفت: عزت بویراحمد زمانی زیر سئوال رفت که در دانشگاه‌ها فضای خفقان حاکم بود.
غلام‌محمد زارعی شامگاه چهارشنبه در جمع مردم نجف‌آباد یاسوج که با حضور تعداد زیادی از صنعتگران، فرهنگیان و دانشگاهیان برگزار شد، با بیان کسانی که این روزها از «عزت» بویراحمد سخن می‌گویند، اظهار کرد: عزت بویراحمد یعنی اینکه در زمان بنده ۵۲ درصد اعتبارات ملی مربوط به دو شهرستان بویراحمد و دنا است.
این نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس نهم با بیان اینکه عزت بویراحمد زمانی زیر سئوال رفت که در دانشگاه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد خفقان حاکم بود، تصریح کرد: به زودی خواهم گفت که عزت بویراحمد چگونه و توسط چه کسانی از بین رفت.
زارعی ادامه داد: از دروازه هیچ‌ گروه سیاسی عبور نکرده‌ام از بین مردم انتخاب شدم برای اینکه به مردم بدون هیچ منتی‌ خدمت کنم.
وی اضافه کرد: «عزت» بویراحمد یعنی راه‌آهن با پیشرفت ۴۰ درصدی، تطویل باند فرودگاه یاسوج، کلنگ‌زنی بزرگترین کارخانه فولاد بویراحمد، احداث سالن و فضای ورزشی برای روستاها، یعنی ارائه خدمات برق، گاز به مناطق کوهستانی و صعب‌العبور.
نماینده بویراحمد و دنا در مجلس ادامه داد: «عزت» بویراحمد یعنی احترام به مردم و کنار مردم بودن، «عزت» بویراحمد یعنی عمران و آبادی در روستاها و کاهش مهاجرت که با سختی آنها انجام گرفته است.
در دوره‌های گذشته حذف رقیب و افراطی‌گری بر بویراحمد حاکم بود
وی با بیان اینکه «عزت» بویراحمد یعنی رشد فرزندان در سطح مدیریت ملی کشور، یادآور شد: با تمام توان در انتصابات فرزندان بویراحمد در سطح ملی حمایت کردم کاری که در دوره‌های گذشته وجود نداشت و فرزندان بویراحمد را نمی‌گذاشتند، رشد کنند.
زارعی گفت: مردم بهترین داور هستند و به همه جریان‌های سیاسی احترام گذاشتم.
نماینده بویراحمد و دنا با بیان اینکه مهندسی سیاسی که در اول مطرح کردم اکنون پاسخ داد، تصریح کرد: آیا در ادوار گذشته جریان‌های سیاسی می‌توانستند، همایش داشته باشند در دوره‌های گذشته حذف رقیب و افراطی‌گری بر بویراحمد حاکم بود.

کبنا

IMG_8723 IMG_8746 IMG_87311 IMG_86641

IMG_87112 (1)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بویراحمد گفت:

  از اینکه قبول دارید که از عزت بویراحمد خبری نیست ودر مقابل تاریخ وگدشتگان شرمنده ایم نشان از انصا ف شماست متشکرم

 • احمد ارجمند گفت:

  عزت وذلت دست خداست و مردم استا ک- ب هیچوقت به ذلت نمی رسد و همیشه با عزت زندگی کردند حتی آن موقع که زیر بار دولت شاهنشاهی بودند و فقط بلوط و کلگ و ……موفق باشید با وحدت نه مچ گیری بلکه با دستگیری- احمد ارجمند کری و لرل ممسنی افتاسه من تهرون درنالدشت -09123311980

  • ناشناس گفت:

   مدیر محترم سایت منعکس کن.حیف که این سایت با کمال کم انصافی نظرات و انتقادات اساسی را در خصوص عملکرد آقای زارعی منعکس نمی کند و همه هم می دانند که این سایت جهت گیری دارد والا می گفتم مستدل و مستند که چگونه و چه جاهایی عزت ما دارد لگد مال می شود.

پربازديد