تاریخ درج خبر : 1394/11/01
کد خبر : ۵۳۰۶۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

امام جمعه یاسوج در مراسم تودیع و معارفه رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان که ظهر چهارشنبه و با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، با اشاره به نقش مهم مردم در بازسازی عتبات عالیات اظهار داشت: باید زمینه جذب مشارکت مردم کهگیلویه وبویراحمد در بازسازی عتبات عالیات فراهم شود.

آیت‌الله سید علی‌اصغر حسینی با بیان اینکه تعداد زیادی از مردم استان تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، تصریح کرد: کهگیلویه و بویراحمد نسبت به جمعیت آن بیشترین افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی را دارد و بر همین اساس میزان مشارکت مردم این استان در بازسازی عتبات عالیات کمتر از سایر استان‌ها است.

وی افزود: مردم این استان در طول تاریخ و در همه دورانها عاشق و علاقمند به خاندان عصمت و طهارت (ع) بوده و شیعه بودن صد درصدی جمعیت استان تاییدی بر این مدعا است.

امام جمعه یاسوج تاکید کرد: مردم کهگیلویه و بویراحمد بر اساس توان مالی، برای مشارکت در اجرای پروژه‌های بازسازی عتبات عالیات آمادگی دارند.

در این مراسم سید فرج‌الله نظرپور به عنوان رئیس جدید ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد جانشین محمود موسوی شد.

مهر

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمد ارجمند گفت:

    با سلام جناب سید فرج‌الله نظرپور تبریک عرض می کنم- بعنوان کسی که 12 سال خدمتگزار استان ک-ب بودم ، اگر چه تعداد امام زاده هایی که در استان وجود دارد الحمدالله کم نیستن ولی در یاسوچ دو امامزاده شاخص (شاه مختار و شا قاسم) وجود دارد که همیشه ورد زبان هاست را ساماندهی کنید – خدا خیرتان بدهد-

پربازديد