تاریخ درج خبر : 1394/11/03
کد خبر : ۵۳۰۷۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

کنایه تاجگردون به «عزت» و «عزت طلبان»

نماینده گچساران و باشت در مجلس نهم شورای اسلامی با انتقاد از کسانی که می گویند ” بویراحمد “عزت ندارد ، اظهارداشت: به عنوان کسی که افتخار می کنم فرزند دیار کهگیلویه و بویراحمد هستم عرض می کنم که استانم عزت دارد و بویراحمد عزت دار است.
به گزارش ایلنا، ” غلامرضا تاج گردون ” عصر روز جمعه در دیدار با روستانشنیان ماهور باشت گفت: کهگیلویه و بویراحمد با وجود مساحت کم و محروم اما در ایران اسلامی عزت دار است و مردم ما مردمی عزت دار هستند.
وی با بیان اینکه مایه تاسف است عده ای برای انتخابات و کسب ۲ رای به کهگیلویه و بویراحمد بویژه سرزمین مردمان باغیرت یعنی بویراحمد توهین می کنند ، یادآورشد: چه معنایی دارد عده ای برای کسب ۲ رای می خواهند عزت بویراحمد را به زیرسوال ببرند؟ و اما ما معتقدیم کهگیلویه و بویراحمد همیشه عزت دارد و عزت و بویراحمد باهم معنا پیدا می کنند و مکمل همدیگر هستند.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: هراندازه که بویراحمد بعنوان مرکز کهگیلویه و بویراحمد عزت داشته باشد به همان اندازه کهگیلویه بزرگ و گچساران و باشت هم عزت دارند و عزت ما هم بیشتر می شود.
تاج گردون با ادامه انتقاد خود از طراحان این موضوع که بویراحمد عزت ندارد ، خاطرنشان کرد: نباید بخاطر اینکه فردی روانه مجلس شود عزت مان را به زیرسوال بیریم و بگوئیم بویراحمد عزت ندارد و البته بویراحمد سرزمین عزتمندی است که با این حرف ها عزتش به زیرسوال نخواهد رفت.
وی گفت: نباید اجازه دهیم به کسانی که می خواهند با احساسات پاک مردم به مطامع دنیوی خود دست یابند عزت مان و عرت جامعه مان را به زیرسوال ببرند.
نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر ” تاج گردون ” نماینده خوبی برای گچساران و باشت باشد بدون شک نماینده خوبی برای بویراحمد و کهگیلویه بزرگ نیز خواهد بود.
تاج گردون با بی اساس و پوچ خواندن سخنانی که عزت بویراحمد را به زیرسوال می برند ، اظهارداشت: ما از تمامی صاحبان قلم و تمامی کسانی که می خواهند شور انتخاباتی بیافرینند استدعا داریم و عاجزانه می خواهیم اجازه ندهند عده ای بنا بدلایل واهی عزت مان را به زیرسوال برده و آن را به ورطه سقوط بکشانند.
وی ایجاد فضای آرامش در کنار فضای رقابتی و برادری را ضرورت های جامعه دانست و تاکید کرد که باید این فضا در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حفظ شود.
عضو کمیسیون برجام مجلس شورای اسلامی افزود: من بعنوان نماینده وظیفه دارم به تمامی مردم کهگیلویه و بویراحمد بویژه مردمان حوزه انتخابیه ام اعم از ترک و لر با هر تیره و طایفه ای احترام بگذارم و افتخار می کنم فرزند این دیار هستم.
بر اساس این گزارش، نشست تاجگردون با روستانشینان باشت در فضایی صمیمی برگزار و صدای ” کف های ممتد ” حاضران ، سخنرانی وی را بارها قطع می نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  دوردد بر مردمفتخر استان و کشورمان دکتر غلامرضا تاجگردون

 • mn گفت:

  درودعزت بویراحمدواستان وکشورزمانی زیرسوال رفت که یک عده بامعدل دوازده وسیزده رابه عنوان نخبه بورسیه کردن درزمان آقای ارژنگ

 • ناشناس گفت:

  شما وهوارارنت تمام تلاش خودت را در انتخاب مجدد زارعی گذاشته اید خودت هو میدونی داری چه کار می کنی

 • لر گفت:

  دنیا و بیراحمد. زنده باد تاج گردون. زنده باد افتخار آفرینان استان

 • م.خ گفت:

  زنده باد . همیشه به موقع و بجا ایراد نظر میکنید. استان به داشتن چونی تو می بالد

 • فرزندایل گفت:

  آفرین، واقعاجای تاسف داردکه به خاطرچندرای اینطورعزتمان رانادیده بگیرند.

 • بوير احمد گفت:

  خوت دونی هی چی کنی وچه ایگه سیاست خوبی هم داری دونی چه بگی تا بارت بار وابو

 • ناشناس گفت:

  اب گل الود ماهی بگیر سی خوت

پربازديد