تاریخ درج خبر : 1394/11/03
کد خبر : ۵۳۰۷۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

استارت تولید در نخستین کارخانه صنعتی کهگیلویه وبویراحمد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدید از نخستین کارخانه صنعتی استان گفت: استارت تولید در کارخانه قند یاسوج به زودی زده خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه طی هفته آینده تعمیرات خط تولید آغاز و حداکثر 45 روز به طول خواهد انجامید افزود: با اتمام فرآیند تعمیرات، چرخه فعالیت و تولید در کارخانه قند یاسوج به حرکت در می آید.
دیودیده اظهار داشت: عدم واردات شکر خام روند تولید را در یک بازه زمانی متوقف نموده که به زودی و پس از پایان روند تعمیراتی، تولید در این کارخانه کلید خواهد خورد.
وی گفت: رفع مشکلات این کارخانه در اولویت قرار گرفته و در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استان تمامی تلاش ها در جهت مرتفع نمودن مشکلات این واحد انجام خواهد گرفت.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در بازدید از کارخانه گروه صنایع غذایی کوبودنا خاطرنشان کرد: تنوع تولیداتی سبب شده کوبودنا بعنوان بزرگترین واحد صنعتی جنوب کشور در تولید نان های صنعتی مطرح گردد.
دیودیده با بیان اینکه تولید آزمایشی در کوبودنا با موفقیت انجام گرفته است افزود: در آینده ای نزدیک افتتاح رسمی با حضو مسولان کشوری و استانی انجام خواهد شد.
وی گفت: تولید نان های صنعتی در بحث مدیریت بحران و پدافند عامل از ارکان اساسی بشمار می رود و کارخانه صنایع غذایی کوبودنا این نیاز استان و جنوب کشور را حل نموده است.
کارخانه صنایع غذایی کوبودنا در راستای سیاست های سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر استفاده حداکثری از ظرفیت های کارخانجات آرد، ایجاد صنایع وابسته، تنوع تولید و مباحث پدافندی و مدیریت بحران، در کنار کارخانه آرد آبشار گستر یاسوج بعنوان یکی مجهزترین و بزرگترین کارخانجات تولید نان صنعتی در کشور و با همت سرمایه گذار این طرح در شرف راه اندازی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد