تاریخ درج خبر : 1394/11/03
کد خبر : ۵۳۰۷۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بهرامی کاندیداها را به مناظره دعوت کرد

محمد بهرامی کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به مدیران صدا و سیما از آنان خواست برای جذب مشارکت آگاهانه و حداکثری شرایط را برای حضور کاندیداها در رسانه ملی فراهم کنند.
متن نامه محمد بهرامی در زیر می آید:
ریاست محترم صدا وسیمای مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد (شبکه دنا)
با سلام و تهیت
بی شک رسانه های جمعی بالاخص رسانه ی ملی در آگاهی بخشی به جامعه و ایجاد تحولات سازنده اجتماعی- سیاسی نقشی پر رنگ و موثر بر عهده دارد.
با توجه به نزدیک شدنِ ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی (دهمین دوره) و اهمیت مشارکت آگاهانه و حداکثری مردم در این عرصه ملی (که به نوعی بیعت مجدد ملت با نظام است) و از آنجایی که این مهم بارها و اخیرا توسط مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار گرفته است، بدینوسیله درخواست می گردد زمینه ی حضور کاندیداها را در آن شبکه و در قالب برنامه ای اختصاصی پیش بینی کرده و فراهم آورید.

این فرصت هم می تواند در قالب مناظره ی نامزدها با یکدیگر باشد هم این قابلیت را دارد که هر نامزد به تنهایی به ارایه ی برنامه های آتی خود بپردازد. همچنین برای کیفی تر شدن برنامه هایی از این دست و مثمر ثمر واقع شدن آنها برای مردم، پیشنهاد می شود برنامه مدیریت شده و در چارچوبی خاص نظیر “ارائه برنامه های هر کاندیدا از جمله اقتصادی یا فرهنگی و… باشد”.
بدیهی است با توجه به نیاز استان ما و ظرفیتهای خدادادی که منطقه در زمینه های مختلف دارد، تمرکز بر روی برنامه های کارشناسی شده ی علمی و عملی که همراه با ارایه مدل های توسعه و رشد محور هستند از اهمیت بیشتر و بالاتری برخوردارند.
شما و مجموعه همکاران خدومتان می توانید با برداشتن گامهایی اساسی از این دست، اولا به انتخاب صحیح مردم یاری رسانید، ثانیا به رقم زدن حماسه سیاسیِ دوم مورد نظر رهبری عزیز کمک شایانی کنید.
موفق و سربلند باشید.
با تشکر
محمد بهرامی سیف آباد
نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

منبع: فصلی نو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    جدی خیلی سخت

  • مجید محمدخانی گفت:

    سلام
    در ابتدا خدمت جناب آقای بهرامی سلام عرض می کنم .چیزی که از این خبر بر می آید شجاعت جناب آقای بهرامی است که از نظر من ناشی از قدرت تفکر و دست پرُ ایشان برای ورود به مجلس است. اگر مناظره ای برقرار شود، رقبای ایشان خواهند لرزید!!!

پربازديد