تاریخ درج خبر : 1394/11/04
کد خبر : ۵۳۰۷۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -

جوابیه مجمع نمایندگان طلاب کهگیلویه و بویراحمد در حوزه علمیه قم به اظهارات تاجگردون: آیت الله مقتدائی گفت اصلاً این آقا را نمی شناختم

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم بالجمله عهده دار برنامه های طلاب استانها می باشدphoto_2016-01-24_18-10-40.

با توجه به شروع فضای انتخاباتی کشور و عدم اعلام تأیید صلاحیت ها، مجمع نمایندگان طلاب به ضرورت دخیل بودن طلاب در تعالی و غنی بخشی برنامه های انتخاباتی مناسب دید بعد از احراز صلاحیت نامزدهای محترم به صورت عمومی از همه آنان دعوت به عمل آورد تا برنامه های خود را طرح و نکات لازم را از نخبگان بشنوند، ولی متأسفانه آقای تاجگردون نه تنها هماهنگی لازم را با مرجع ذی صلاح«مجمع نمایندگان طلاب»انجام ندادند بلکه علی رغم اعلام ممنوعیت این اقدام، قصد تشکیل جلسه عمومی را نمود، که با اطلاع یافتن مسؤلین مربوطه لغو جلسه ابلاغ گردید و در نهایت در منزل شخصی، با حضورعده ای محدود برگزار گردید.

مایه تعجب از ایشان است که در کسوت نمایندگی مجلس که خود باید نماد نظم و قانون مداری باشد و بنابرفرمایش الهی: «وأتواالبیوت من ابوابها»، فَلَا تَدْخُلُوهَا حَتَّى یُؤْذَنَ لَکُمْ وَإِن قِیلَ لَکُمُ ارْجِعُوا فَارْجِعُوا». متأسفانه قانون حوزه را نادیده گرفتند!
اما نکاتی در مورد مطلبی که ازایشان با عنوان «یاداشت تاجگردون پس از تأیید صلاحیت»منتشر شد:
– فرمودید حاشیه های جالب: اولاً لغو جلسه عمومی که از سوی حوزه علمیه قم صورت گرفت یک تصمیم عاقلانه و در جهت رعایت عدالت در مورد همه نامزدهای انتخاباتی بود نه آنچه شما به عنوان حاشیه پنداشتید!
– فرمودید بعضی از طلاب گروهی دیگر را تهدید به شرکت در جلسه کردند، احتمالاً منظور شما از بعضی همان مرجع ذی صلاح است که قانوناً برای رعایت عدالت اجازه جلسه عمومی نداد!
– فرمودید دیدار با طلاب استان!!!! احتمالاً منظور شما همان 30-40 نفری هستند که حضور پیدا کردند در حالی که طلاب هم استانی مقیم قم، قریب به 1000 نفر می باشند و احتمالاً منظور سایت حامی شما از حمایت قاطع طلاب، همین تعداد محدود بوده است!
– سایت اطلاع رسانی شما به نفع خویش، از طرف حضرت آیت الله مقتدائی (دام عزه) تیتر زد:«وجود تاجگردون به نفع حوزه های علمیه است»!! اما در جلسه روز سه شنبه مورخ 29/10/94 در جامعه مدرسین این کلام منقول از طرف ایشان تکذیب گردید. و فرمودند من اصلاً این آقا را نمی شناختم! از طرف بعضی ها این جلسه ترتیب داده شد، و در آن جلسه به ایشان گفتم آنچه که مرضی دین خداست انجام دهید!
در پایان همه نامزدها را به رعایت اخلاق سیاسی توصیه می نمائیم.
مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه علمیه قم

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدرضا محبی فر گفت:

  حیف تاجگردون که مورد انتقاد دیگران قرار بگیرد .توانایی. دانش و کارایی تاجگردون مثال زدنی است . باید استان ما عموما وگچسارانی ها خصوصا از دل جان مایه بگذارند وقربه الی الله سر صندوق بروند وبار دیگر ایشان را به مجلس بفرستند .بنده یک معلم دهدشتی هستم تا بحال یک دقیقه هم با اقای تاجگردون از نزدیک هم کلام نشده ام .اما عملکرد .ورفتار سیاسی و اجتماعی ایشان در شان یک وکیل به تمام معنی بروز ونمود یافته است . کسی که زیر وبم تمام مسایل سیاسی واقتصادی کشور را می شناسد وبرای تمامی دوران نمایندگی اش برنامه وطرح عملی دارد .شایسته تمجید است نه تکذیب .

 • اصلاح طلب بویر گفت:

  چطور خواهر زاده من که هفت ساله است وتو آخرین نقطه بویراحمدکه تلویزیون هم به سختی میگیره تاجگردون را میشناسه ولی یه روحانی تراز اول کشور فرد اول بودجه بندی کشور ( تاجگردون ) را نمیشناسه ؛ فکر کنم واقعیت نداره … الله کبر

 • لر گفت:

  واقعا دلتون میاد نماینده ی به این شریفی و درستی رو اینطور تخریب کنید. انتظار از یایت استان بیش تر لز ایناست

 • ناشناس گفت:

  تا این حد چشم نداری موفقیت تاج گردون رو ببینید. واقعا صحیح نیست این غرض ورزی ها . تاح گردون افتخار تک تک کهگیلویه بویراحمدی هاست. اقای تاج گردون هرکی عزیز تر باشه دشمناش بیش تر ان… سایت استان با این رویه اش داره از محبوبیت خودش کم میکنه

 • اصلاح طلب گفت:

  مثلا سایت شما اصلاح طلبه؟!
  متاسفاته شما شده اید کپی پیست سایت بویر نیوز و خیلی ناشیانه تاجگردون و مدیرانش را تخریب و تخطعه میکنید
  این رفتارها دور از اخلاق و سان اصلاح طلبی است

پربازديد