تاریخ درج خبر : 1394/11/04
کد خبر : ۵۳۰۸۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه وبویراحمد منتظر تعطیل شدن پنج شنبه ها

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی احتمالی روز پنجشنبه در آینده‌ای نه چندان دور در این استان خبرداد.

مجید محنایی گفت: وزارت کشور در نامه‌ای به استانداری کهگیلویه و بویراحمد خواستار گزارشی در زمینه تعطیلی روز پنجشنبه در این استان شد.

وی با بیان اینکه گزارش مفصلی از مزایای تعطیلی روز پنجشنبه از جمله تکریم خانواده و رضایت‌مندی نسبی کارکنان دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان از سوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به وزارت کشور ارسال شد، اظهار کرد: گزارش به وزارت کشور ارسال و قرار است به زودی در هیات دولت طرح شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: در صورت تصویب تعطیلی روز پنجشنبه در هیات دولت ، روز پنجشنبه مانند گذشته در این استان تعطیل رسمی خواهد شد.

محنایی گفت: تعطیلی روز پنجشنبه در کهگیلویه و بویراحمد برای دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان می‌تواند آثار مثبتی برای استان به همراه داشته باشد.

وی افزود: در روزهای عادی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان در کهگیلویه و بویراحمد تا ساعت 14 عصر فعالیت دارند در حالیکه در تهران تا ساعت 16 و از سویی این دستگاه‌ها و شرکت‌ها در روز پنجشنبه فعال درحالی‌که وزارتخانه‌ها پنجشنبه در تهران تعطیل هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اظهار امیدواری کرد با تصویب هیات دولت تدبیر و امید و تعطیلی روز پنجشنبه ، شاهد هماهنگی‌های لازم بین زیرمجموعه‌ها در این استان با وزارتخانه باشیم.
عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اصلاح طلب خوب گفت:

    انشالله که تعطیل شود که این روز کارایی در بین کارکنان نیست وهم به ضرر دولت “آب ،برق،گاز و تلفن ” وهم برای رفت وآمد ومشکلات عدیدی برای کارکنان بوجود می آید

  • سحرگلی گفت:

    باسلام وخسته نباشید این یه ایده خوبه مخصوصا برای خانمها خداکنه بانک هم شامل این موضوع باشه

  • شهروند( طرفدار پایتخت طبیعت) گفت:

    بسیار برنامه مناسبیه هم به نفع دولته و هم به نفع مردم قطعا بانی و مجری این برنامه در نظر مردم ماندگار خواهند شد-با تشکر

پربازديد