تاریخ درج خبر : 1394/11/04
کد خبر : ۵۳۰۸۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -
فعال سیاسی اصولگرا:

اصولگرایان همه پشت سرعلمای ثلاثه هستند

عضو جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت: تمام طیف‌های اصولگرا پشت سر جامعتین و حضرات آیات مصباح‌یزدی، موحدی کرمانی و یزدی به عنوان علمای ثلاثه گرد هم آمده‌اند.
مجتبی شاکری درباره وضعیت ائتلاف و اتحاد اصولگرایان در انتخابات مجلس گفت: همزمان با ایجاد ائتلاف در حوزه تهران توجه به ائتلاف حداکثری در حوزه‌های انتخابی استان‌ها و شهرستان‌ها از سوی جریان اصولگرایی وجود دارد.

وی گفت: پس از شکست اصولگرایان در انتخابات ریاست‌ جمهوری به دلیل تشتت و پراکندگی، برای انتخابات پیش رو همه اضلاع اصولگرایی گرد هم آمده‌اند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: چیزی که اکنون پیش روی ماست انسجام و اتحاد بی‌بدیلی است که تاکنون وجود نداشته است.

شاکری تصریح کرد: این مدل را از ابتدای انقلاب تاکنون در یک جریان سیاسی ندیده‌ایم،زیرا اضلاع اصولگرایی پشت سر جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین و حضرات آیات مصباح‌یزدی، موحدی کرمانی و یزدی به عنوان علمای ثلاثه گرد هم آمده‌اند.

وی با اشاره به سایر خصوصیات این ائتلاف تصریح کرد: در ساختار کنونی هفت نفر از روحانیان برجسته و هشت نفر از شخصیت‌های حقیقی و حقوقی اضلاع اصولگرایی را گرد هم آورده‌اند.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: این مجموعه مدیریت ائتلاف، مجموعه اصولگرایان را در سراسر کشور بر عهده خواهند داشت و در استان‌ها به طور مستقل و طبق ملاک‌های ائتلاف، گزینه‌های خود را انتخاب می‌کنند و در هیچ استان و شهری اصولگرایان با هم به رقابت نمی‌پردازند.

وی با اشاره به اتحاد اصولگرایان در شهر تهران گفت: اتحاد در تهران مبنا و الگویی برای اتحاد اصولگرایان در سایر نقاط کشور خواهد بود اما اینکه استان‌ها رها شده باشند، صحیح نیست.

شاکری افزود: با سفرهایی که به استان‌های مختلف داشته‌ایم اکنون تلاش برای اتحاد کامل اصولگرایان وجود دارد.

وی گفت: انتخابات‌ گذشته درس‌ها و عبرت‌هایی برای ما داشت و به این نتیجه رسیده‌ایم که اگر انسجام خود را حفظ نکنیم موفقیتی حاصل نمی‌شود.

این فعال سیاسی تصریح کرد: همچنین در جریان انتخابات خبرگان اگر وحدت را حفظ نکنیم با مشکل روبه رو خواهیم شد،زیرا حتی در داخل کسانی هستند که تابراندازی نظام پیش رفتند و پروژه‌هایی را هماهنگ کردند؛بنابراین بیش از هر زمان به وحدت نیروهای ارزشی در کشور نیاز است.

وی افزود: اکنون هم جبهه پایداری، مؤتلفه و ایثارگران و سایرین برای موفقیت در دو انتخابات پیش رو دور هم جمع شده‌اند.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد