تاریخ درج خبر : 1394/11/04
کد خبر : ۵۳۰۸۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

روشنفکر: طرح مباحث ایلی و جغرافیایی شایسته استان ما نیست

کاندیدای انتخابات حوزه بویراحمد و دنا گفت: طرح مباحث ایلی و جغرافیایی شایسته استان ما نیست و تنها با وحدت و مجاهدت می توان محرومیت تاریخی استان را برطرف کرد.

به گزارش مخاطبان سایت استان، مهدی روشنفکر شب گذشته در دیدار با قشرهای مختلف مردمی گفت: باور ما این است که باید از تمام نیروهای که تخصص و توانایی لازم را دارند و می توانند مشکلی از مشکلات مردم را برطرف نمایند ، بدون توجه به مرزهای کاذب جناحی ، جغرافیایی و طایفه ای استفاده کرد. اگر نگوییم همه مشکلات امروز استان، حداقل بخش عمد ای از محرومیت و عقب ماندگی موجود ،ایجاد مرزهای جغرافیایی و قبلیه ای بوده است . بدون تردید در سایه وحدت و همدلی و عبور از مرزهای یاد شده می توان گام های موثری در راه توسعه و پیشرفت استان برداشت.
روشنفکر در بخش دیگری از صحبت های خود افزود: یاسوج به عنوان مرکز استان متعلق به همه مردم استان و دیگر کسانی است که از مناطق مختلف ایران به این شهر مهاجرت کرده و ساکن شده اند و بنابراین در توزیع منابع و مناصب باید به حقوق تمام مردم و شهروندان صرف نظر از سلایق سیاسی و فکری آنها توجه کرد. علاوه بر این شهر یاسوج و دیگر مناطق استان به عنوان منطقه ای گردشگر پذیر که سالانه میزبان صدها هزار گردشگر می باشد، شایسته طرح مباحث ایلی و جغرافیایی نیست و تنها با وحدت و مجاهدت می توان محرومیت تاریخی استان را برطرف کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  جناب روشنفکر همین دیروز بود که در مسجد آبمورد لوداب از بویراحمد بالا وپایین حرف میزدی

 • ناشناس گفت:

  انشا الله باوحدت هم دلی بویراحمددنا رنگی دیگربخوخواهدگرفت

 • مهدی گفت:

  درود بر مهدی روشنفکر که ثابت کرده فردی با اخلاق و متعصب نسبت به شهرستان دنا و بویر احمده فردی برخاسته از دل مردم مظلوم این شهرستان با امید پیروزی

 • حسین گفت:

  حاجی جان امیدوارم در خلوت خودت هم به حرفهایت معتقد باشی

پربازديد