تاریخ درج خبر : 1394/11/04
کد خبر : ۵۳۰۸۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دهبانی‌پور: نمایشگاه بزرگ کتاب در یاسوج برگزار می‌شود

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برپایی پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب در روز دوشنبه، ١٢ بهمن در مصلای یاسوج خبر داد.

رضا دهبانی پور در جلسه کارگروه اجرایی پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استانی افزود: نمایشگاه کتاب استانی یزرگترین رویداد فرهنگی استان است.

وی اظهار کرد: تمام تلاش خود را انجام داده ایم که نمایشگاه کتاب امسال با وجود تمام تنگناهایی که وجود داشت برگزار شود و با رایزنی هایی که صورت گرفت این نمایشگاه در بهمن ماه امسال برگزار خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با رایزنی های انجام شده دکتر صالحی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دکتر شهرام نیا عامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور و دکتر حسین پور مشاور فرهنگی معاون وزیر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشایش نمایشگاه کتاب که ١٢ بهمن ماه ساعت ١٠ صبح در مصلای یاسوج برگزار می شود، حضور خواهند یافت.

گفتنی است که همچنین در این آیین حضرت آیت الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان و دکتر خادمی استاندار استان حضور خواهند داشت.

این نمایشگاه از 12 تا 18 بهمن ماه 1394 دایر خواهد بود همچنین ساعات بازدید نمایشگاه برای علاقمندان از ساعت ٩ تا ١٢ و ١۵تا١٩ عصر است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد