تاریخ درج خبر : 1394/11/05
کد خبر : ۵۳۰۸۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

نامه نگاری آیت الله ملک حسینی برای تایید صلاحیت نامزدهای تایید نشده در استان/پایان کدورت بین موحد و بزرگواری

درحالیکه زمستان امسال کهگیلویه تا همین دقیقه، روزهای ابری زیادی را بخود دیده اما انگار درفضای سیاسی حوزه انتخابیه کهگیلویه حداقل در ارودگاه اصولگرایان نسیمی وزیدن گرفت که درپس خود روزهای آفتابی زیادی را بهمراه دارد.
پس از قطعی شدن انصراف حجت الاسلام بزرگواری از شرکت درانتخابات دهم وکاندیداتوری سیدمحمد موحد درحوزه انتخابیه تهران، اصولگرایان مرکز نشین دست بکار شدند تا سند کرسی این حوزه انتخابیه درمجلس را که تاکنون به نام اصولگریان رقم خورده، برای دور دهم نیز قطعی کنند.
براساس این گزارش با پادرمیانی چهره‌های شاخص اصولگرایانی مثل بادامچیان، باهنر ولاریجانی سرانجام کدورت چندین ساله بزرگواری و موحد پایان یافت وتا با همفکری وحمایت همدیگر راه را برای انتخاب مجدد موحد دراین حوزه انتخابیه فراهم سازند.
اولین نشست خصوصی هفته گذشته برگزار گردید و همچنین امروز صبح در مجلس این دو همدیگر را ملاقات کردند.
حجت السلام بزرگواری در گفتگو با راک نیوز می‌گوید: اگرچه ماشاید اختلاف نظرباهم داشته باشیم اما به این نتیجه رسیده‌ایم که باید جبهه اصولگرایی دراین حوزه ومنطقه ما از تشددو انشقاق دوری گزیند.
نماینده مردم کهگیلویه در دوره‌های هشتم و نهم مجلس با بیان اینکه خوشبختانه سوتفاهم‌ها برطرف گردید و هردو طرف نسبت به مسائلی که به طرفین نسبت داده می‌شد از هم حلالیت طلبیدیم در ادامه افزود: یکی از دلایلی که این دوره ثبت نام نکردم همین بود که برخی از دوستان رد صلاحیت خود را به بنده نسبت می‌دادند.
دبیر کمسیون آب وکشاورزی مجلس ضمن کذب خواندن شایعاتی مبنی بردخالت اینجانب در ردصلاحیت افرادی مانند وفایی یا عدل هاشمی گفت: من همه تلاش خود را برای تایید صلاحیت این عزیزان می‌کنم و حتی بسیار علاقمندم که کاندیداهای اصلاح طلب هم مشکلشان حل شود و انتخابات پرشوری را پیش رو داشته باشیم.
سیدعلی محمد بزرگواری ضمن بیان حمایت قاطع خود از کاندیداتوری حضرت ایت الله ملک حسینی یادآورشد: وی از سرمایه‌ها و مایه افتخار استان ماست که باید تلاش کنیم تا با بالا‌ترین رای وارد خبرگان گردد.
نماینده مردم کهگیلویه بزرگ از تلاش‌ها و نامه نگاری‌های آیت الله سیدشرف الدین ملک حسینی برای کمک به تایید صلاحیت نامزدهای تایید نشده در استان خبرداد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مهدی گفت:

  اینبار رٱی ما اصلاحات و متمایل به اصلاحات میباشد دیگر بس است دیدگاه افراطی

 • ali گفت:

  تیتر خبر چیه!خود خبر چیه

 • ناشناس12 گفت:

  سلام بر آیت الله ملک حسینی – صداقت و ایمان خانواده بزرگ ملک حسینی بر کسی پوشیده نیست
  و از کسانی که با پول های کثیف و بادآورده به انتخابات آمد حمایت نمی کند بخصوص در کهگیلویه بزرگ

 • باور ازدهدشت گفت:

  بزرگواران هیچ کدامتان زحمت نکشید این طور که درمیان پایگاه های سادات رضاتوفیق وایل بزرگ طیبی برسی میشود باعدم تاییداصلاح طلبان گرایش مردم این حوزه ،خصوصا جوانان ورای اولی های این حوزه مثل جوانان بقیه مناطق ،حرف اول را دربخش سوق خصوصا شهرسوق به دکترحاجتی ترحم پورققنوس وباز مانده 26دی اصلاح طلبان می زند تاجائیکه فامیل درجه اول اقای تقوی اماده دعوت ایشان به منزلشان هستند که با مخالفت اقای ترحم پوربه خاطر مسائل عرفی منطقه ای شدند .فرقی ندارد موحد بیاید یا تقوی بماند .موحد باشد رای نمی اورد ،ولی ابروی میراحمد پابرجاست.تقوی بماند ابروی چندین ساله میراحمد زیر سوال می رود.حمایت بزرگواری از موحد ققط

پربازديد