تاریخ درج خبر : 1394/11/05
کد خبر : ۵۳۰۸۹۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری همایش منطقه‌ای حوزه زنان و خانواده جنوب کشور در یاسوج

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری همایش منطقه‌ای حوزه زنان و خانواده جنوب کشور با محوریت تشکل‌های مردم‌نهاد از 17 لغایت 19 بهمن‌ماه در یاسوج خبر داد.
فتاح محمدی از برگزاری کارگاه‏‌های آموزشی تقویت همکاری‏‌های تخصصی سازمان‏‌های مردم‌نهاد حوزه زنان جنوب کشور در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت: این همایش با حضور استان‌های فارس، بوشهر و خوزستان 17 تا 19 بهمن‌ماه در یاسوج برگزار می‌شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این همایش را رفع مشکلات امور زنان و خانواده، توانمندسازی جهت پرداخت به مسائل و تقویت ارتباط و تعامل موثر میان سازمان‌‏های مردم‌نهاد حوزه زنان و خانواده با یکدیگر عنوان کرد و گفت: این همایش منطقه‌ای مختص حوزه زنان است.

محمدی ادامه داد: 170 نفر از نمایندگان سازمان‏‌های مردم‌نهاد و 30 نفر از نمایندگان دستگاه‌‏های مرتبط با حوزه زنان و خانواده در یاسوج حضور به هم می‌رسانند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: افتتاحیه این همایش با حضور اطهره نژادی معاون برنامه‌‏ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان ریاست جمهوری برگزار و اختتامیه نشست با حضور شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به اتمام می‌رسد.

این مسئول در ادامه با تاکید بر اینکه در همایش منطقه‌ای زنان و خانواده استان‌های جنوب کشور مشاور وزیر کشور و مدیر کل امور سازمان‏‌های مردم‌نهاد وزارت کشور حضور دارند، گفت: این همایش با حضور کارشناسان تشکل‌های حوزه زنان برگزار می‌شود.

محمدی با ابراز خرسندی از برنامه‌های حوزه زنان و خانواده کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: امیدواریم با برگزاری این همایش منطقه‌ای به اهداف مورد نظر دست یابیم و شاهد ارتقاء و پیشرفت‌های روزافزون در حوزه زنان و خانواده باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهداف و رسالت‌های تشکل‌های مردم‌نهاد تصریح کرد: از اهداف تاسیس و تشکیل سازمان‌های مردم نهاد کمک به بخش دولتی و واگذاری برخی امورات به این تشکل‌ها و کم کردن بار دولت بوده است.

وی ادامه داد: ابتدا باید آموزش‌های تخصصی لازم به تشکل‌های مردم نهاد داده شود تا بتوان شاهد پیشرفت‌های روز افزون برنامه‌های این تشکل‌ها در سطح استان باشیم.

محمدی نقش تشکل‌های مردم‌نهاد در پیشگیری از بسیاری آسیب‌ها مهم خواند و گفت: خوشبختانه جامعه زنان در عرصه‌های مختلف موفقیت‌های خوبی کسب کردند که امیدواریم در بحث تشکل‌های مردم‌نهاد موفق‌تر‌ از گذشته عمل کنند.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • Mildred گفت:

    45 years later, and I still love Petula songs, voice, and music.. Like many of that ERA, she just fills my soul and with happiness, from a simpler and much happier time.She, and many of the are now, and will always be my permanent time period, of my childhood and your adult me.Aoies.mrdd mollydog1 for some trial runs and if ur good enough I will record some of your gameplays in HD (hd pvr)Peace out

  • رحیمه مزارعی مدیر موسسه چتر دوستی کازرون گفت:

    با سلام .من بیست وپنج سال از عمر خودم را درطرح داوطلب سلامت وسمن ها صرف خدمت صادقانه کردم والان هیج بودجه وتوان مالی ندارم حتی برای پرداخت بیمه .من مثل یک کارمند دولت زحمت میکشم با دست خالی و مسولین می گویند شما غیر دولتی هستید از مردم بودجه جمع کنید . لطفا رسیدگی کنید حتی یک وام اشتغال خانگی هم به من

پربازديد