تاریخ درج خبر : 1394/11/05
کد خبر : ۵۳۰۹۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انجام مهندسی ارزش در شبکه توزیع آب 15 شهر کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد سیدعلی لدنی‌نژاد در بازدید از پروژه‌های آبرسانی بویراحمد با اشاره به انجام مهندسی ارزش در شبکه توزیع آب 15 شهر استان اظهار کرد: این موضوع در یک سال اخیر در دستور کار شرکت آب و فاضلاب شهری استان قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد افزود: به دلیل فرسودگی بیش از 30 درصد از شبکه های توزیع آب و همچنین بالا بودن فشار آب در بعضی از شهرها مهندسی ارزش شبکه توزیع آب شهرهای استان به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت.
لدنی‌نژاد تصریح کرد: با جمع‌آوری و تهیه اطلاعات لازم تشریفات مناقصه برای انتخاب مشاور جهت مطالعه مهندسی مجدد شبکه توزیع آب شرب و طراحی همراه با زون بندی‌های لازم تا افق 1420 انجام گرفت و نهایتا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مرحله تصویب و اجرا رسید.
وی خاطرنشان کرد: در همین راستا بیش از 50 کیلومتر از شبکه توزیع آب شهرها اجرا و تعداد 20دستگاه شیر فشارشکن بر اساس نقشه‌های جدید در شبکه توزیع آب شرب شهرهای استان نصب شد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: با انجام مهندسی ارزش شبکه توزیع آب شرب شهرهای استان علاوه بر کاهش چالش‌های پیش روی شرکت آب و فاضلاب از میزان شکستگی‌های و خسارات وارده به تاسیسات و شبکه توزیع آب شرب نیز به صورت محسوسی کاسته می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد