تاریخ درج خبر : 1394/11/06
کد خبر : ۵۳۰۹۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

یکصد تشکل مردم نهاد در استان غیرفعال هستند

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه­های اجرایی این استان از ظرفیت تشکل­های مردم نهاد استان برای پیشبرد هر چه مطلوبتر امور و خدمات رسانی بیشتر به مردم استفاده بهینه کنند.

فتاح محمدی در نشست سازمان­های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد افزود: تشکل­های مردم نهاد این استان می توانند با کمترین هزینه برنامه­ ها و اقدامات واگذار شده از سوی دستگاه­های اجرایی استان را انجام دهند.

وی بیان کرد: مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد هم اکنون به یک باور و اعتقاد مطلوب نسبت به ظرفیت تشکل­های مردم نهاد این استان دست یافته اند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تشکل­های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد متناسب با اختیارات و وظایفی که بر عهده دارند بیش از پیش به دستگاه­های اجرایی این استان معرفی شوند تا انجام برخی امور به آنها واگذار شود.

محمدی خواستار ارتباط، تعامل و هماهنگی روزافزون تشکل­های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد و دستگاه­های اجرایی این استان با یکدیگر شد.

وی اضافه کرد: مکاتبه و رایزنی لازم برای دریافت اعتبارات متمرکز ملی در راستای توانمندسازی هر چه بیشتر تشکل­های مردم نهاد کهگیلویه و بویراحمد و ارائه آموزش به اعضای آنها انجام شود.

به گزارش ایسنا، بیش از 250 تشکل مردم نهاد در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که از این تعداد حدود 150 مورد فعال و یا نیمه فعال هستند. تشکل های فعال و یا نیمه فعال کهگیلویه و بویراحمد در زمینه های مذهبی، فرهنگی، اجتماعی، هنری، ادبی، زیست محیطی، سلامت و درمان فعالیت می کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد