تاریخ درج خبر : 1391/03/15
کد خبر : ۵۳۱
+ تغییر اندازه نوشته -

شهردار گچساران: بهره‌برداری از پارک ساحلی با اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار

شهردار گچساران با اشاره به پیشرفت فیزیکی 35 درصدی پارک ساحلی گچساران گفت: در صورت اختصاص اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال مرحله نخست پارک ساحلی این شهر در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.
سید عبدالکریم قاضی‌فر در جلسه بررسی پروژه‌های عمرانی و خدماتی گچساران اظهار کرد: امروزه شهر‌سازی از از نظر اهمیت محیط زیست شهری اهمیت بسزایی یافته و به عنوان ضروری‌ترین عنصر توسعه پایدار مطرح می‌شود.

وی با بیان اهمیت و ضرورت ایجاد تفرجگاه و فضای سبز برای زندگی شهری امروز افزود: فضای سبز شهری از جمله کاربری‌هایی است که توزیع و پراکنش آن در سطح شهر اهمیت زیادی دارد.

* بهره‌برداری از پارک ساحلی گچساران در نیمه نخست سال جاری

شهردار گچساران بیان داشت: پارک ساحلی گچساران در انتهای بلوار بعثت منطقه پانصد دستگاه در مساحت پنج هکتار و با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال در حال احداث است.

قاضی‌فر با اشاره به اینکه احداث پارک ساحلی گچساران از مهم‌ترین پروژه‌های شهرداری دوگنبدان در بحث فضای سبز است، یادآور شد: در صورت اختصاص اعتبار مورد نیاز، مرحله نخست پارک ساحلی این شهر در سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ابراز داشت: توجه به پارک‌ها و فضاهای سبز شهری و شناخت نارسایی‌های فضایی آن به منظور استفاده مطلوب شهروندان اهمیت فراوانی دارد.

قاضی‌فر با بیان اینکه گچساران با ورود ریز‌گردها و گرد و غبار به ویژه در فصل تابستان همراه است، تصریح کرد: توسعه فضای سبز علاوه بر لطیف کردن دما و کاهش گرد و غبار تغییر چهره شهر‌ی دوگنبدان را در پی دارد.

شهردار گچساران با اشاره به امکانات خوب و گسترده پارک ساحلی گچساران بیان داشت: نمازخانه، کافی‌شاپ، سرویس‌های بهداشتی، زمین بازی کودکان، آلاچیق، جایگاه استقرار پلیس، محل بازی‌های تفریحی، سکوهای اسکان، محل تماشای مناظر و محل استقرار خانوادگی شهروندان از جمله مکان‌‌‌های در نظر گرفته شده برای این پارک است.

قاضی‌فر بهره‌برداری از پارک ساحلی گچساران را تا پایان نیمه نخست سال جاری اعلام کرد و افزود: اجرا و احداث به موقع این پروژه ضمن ایجاد روحیه نشاط و شادی برای شهروندان محل مناسبی برای سپری کردن اوقاتی خوش برای خانواده‌ها است.

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد