تاریخ درج خبر : 1394/11/06
کد خبر : ۵۳۱۰۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

اصلاح طلبی به حرف نیست/ اصلاح طلبی که با اصولگرا ائتلاف کرد

دیروز خبری مبنی بر ائتلاف کاندیدایی که در زمان ثبت نام خود را اصلاح طلب معرفی کرده بود با مهدی روشنفکر اصولگرا در سایت های محلی منتشر شد.

به گزارش سایت استان، با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید عده ای که با تغییر هر دولت گرایش سیاسی خود را عوض می کنند همیشه دنبال فرصتی هستند که به هر شکل ممکن جایگاه خود را در دولت جدید حفظ کنند حتی با تغییر تفکر سیاسی خود، و در این دولت هم همچنان رویه خود را در پیش گرفته اند.

منصور نیکبخت که با پرچم اصلاح طلبی برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده بود به طورعجیبی با نماینده اصولگرایان ائتلاف کرد.

با توجه به رد صلاحیت اولیه سید باقر موسوی (هرچند که خبرهایی مبنی بر تایید صلاحیت ایشان به گوش می رسد) احتمال آن می رود که هواداران این نامزد و اصلاح طلبان  به سمت کاندیداهای اعتدالی و یا اصلاح طلب دیگر بروند اما این اقدام آن هم از طرف یک کاندیدای مدعی اصلاح طلبی نشان داد که هیچ تضمینی به اقرار ضمنی شخص اصلاح طلب یا اصولگرا نیست.

545646

IMG-20160124-WA0070 (1)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  تاقطره.ای خون دررگ دارم فدایت می کنم

 • ناشناس گفت:

  جناب منصور نیکبخت از افراد با سابقه اصوالگران اصلاح طلب هستند که جهت پیروزی دولت تدبیر وامید تلاش زیادی نمودند واکنون به کاندیدای دولت تدبیر وامید کمک میکنند تا برنامه های خود را در این استان پیاده کنند و از پیروزی جبهه پا یداری در استان جلوگیری کند

 • اول تحقیق کنید بعد مطلب بزنید گفت:

  منصور نیکبخت خبر ائتلاف خود با مهدی روشنفکر را تکذیب کرد.
  به گزارش سایت استان، طی چند روز اخیر خبری مبنی بر ائتلاف منصور نیکبخت، کاندیدای اصلاح طلب دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با مهدی روشنفکر که دیدگاه اصولگرایی دارد در سایت های محلی منتشر شد.
  اما شب گذشته منصور نیکبخت و در جمع هواداران سید باقر موسوی هر گونه خبری مبنی بر ائتلاف خود با جریان اصولگرایی را تکذیب کرد و گفت: با قاطعیت از سید باقر موسوی حمایت می کنم و تا آخرین لحظه اعلام رسمی و قطعی اعلام نتایج کاندیداهای صلاحیت شده منتظر سید باقر موسوی خواهم ماند.
  وی پیرامون تصاویری که از دیدارش با روشنفکر منتشر شد گفت: برای حل کردن یک نزاع محلی و طایفه ای در جمعی حضور یافتیم که آقای روشنفکر نیز در این جمع حضور داشت که متاسفانه با منتشر کردن تصاویری از این دیدار عده ای از آن بهره برداری سیاسی کردند و رسما اعلام می کنم که خبر ائتلاف من با آقای روشنفکر صحت ندارد و من همیشه به جریان سیاسی خود پایبند هستم.

 • ناشناس گفت:

  رای من روشنفکر

 • دانشجو گفت:

  هی روزگار

 • ناشناس گفت:

  زیاد بزرگش نکنید اصلا کسی ایشون رو نمیشناسه

 • سعید گفت:

  باید هم حمایت کنه چون جناب آقای موسوی کسی جز خودشو نمیبینه ویلا میتونست چندتا نیرو معرفی کنه تا در انتخابات ثبت نام کنند که اگه ایشان رد صلاحیت شدند اجماع روی کاندید دیگری داشته باشند.

پربازديد