تاریخ درج خبر : 1394/11/07
کد خبر : ۵۳۱۰۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

توسعه خطوط تولیدی بزرگترین کارخانه تولید کننده تابلوها و رنگ‌های جاده ای جنوب کشور

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه بازدیدهای دوره ای از واحدهای صنعتی و معدنی استان این بار شهرک صنعتی یاسوج 3 (فرودگاه)گفت: خطوط توسعه ای بزرگترین کارخانه تولید کننده تابلوها، علائم و رنگهای ای جاده ای جنوب کشور به مرحله بهره برداری رسیده است.
به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده اظهار داشت: بررسی میدانی و دیدار چهره به چهره با مدیران واحدهای تولیدی در سطح استان در جهت شناسایی و موشکافی مسائل، مشکلات از ابتدای سالجاری در دستور کار قرار گرفته و تاکنون واحدهای تولیدی و صنعتی استان چندین دوره مورد بازدید قرار گرفته اند.
دیودیده با بیان اینکه حمایت های ویژه تسهیلاتی، سرمایه در گردش و طرح مشکلات در کارگروه های تخصصی تسهیل و رفع موانع تولید در ادامه این بازدیدها صورت خواهد پذیرفت افزود: مشکلات و نیازهای این واحدها دسته بندی و بر اساس اولویت و اهمیت موضوع مرتفع خواهند شد.
وی گفت: خوشبختانه روند تولید در شهرک صنعتی یاسوج 3 (فرودگاه) نسبت به سالیان گذشته شرایط مطلوبتری یافته و این مهم در فواصل بازدیدهای دوره ای صورت گرفته به صورت ویژه ای محسوس است.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از واحدهای آسفالت راه پلیمر بزرگترین کارخانه تولید کننده تابلوها و رنگ¬های جاده ای جنوب کشور، شرکت فاراد نیروی دنا تولیدکننده انواع تابلوهای برق و صنعتی ارائه کننده خدمات بازسازی و تعمیرات ترانسهای برق فشار قوی ، متوسط و ضعیف، هنرکده برق احسان و پروژه احداث کارخانه تولید شیشه ایمنی (پارس جام دنا) بازدید نمود.
مطابق برنامه ریزی به عمل آمده ، سازمان صنعت و معدن برنامه زمانبندی بازدید مستمر از واحدهای تولیدی صنعتی بر اساس گروه بندی صنایع مختلف و کدهای آیسیک را در برنامه کاری خود قرار داده و عملکرد و مشکلات و نیازهای واحدهای تولیدی صنعتی را بطور مستمر رصد می نماید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد