تاریخ درج خبر : 1394/11/08
کد خبر : ۵۳۱۱۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -
علی نصیرزاده:

جوابیه ای به یادداشت خانم سمانه دلشاد

در ابتدا لازم می دانم نکاتی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری در جمهوری اسلامی ایران را به عرضتان برسانم:
2دوره متوالی دکتر محمود احمدی نژاد با گرایش سیاسی اصولگرایی توانست با کسب اکثریت آراء رقبای سرسخت با گرایش اصلاح طلبی را شکست دهد و این در حالی بود که قبل از احمدی نژاد رئیس جمهور یک اصلاح طلب بود.
طبیعتا با کمی اندیشیدن به این مهم دست پیدا می کردید که تغییر دولت ها از نعمت های الهی است و مردم با تغییر و انتخاب دولت ها آینده خود و فرزندانشان را رقم می زنند.
نوشته تان سرشار از احساسات درونی بود و دریغ از اندکی تفکر و تعقل.
در ادامه هدایتخواه را به مهره ای سوخته معرفی کردید.
هدایتخواه از وزنه سیاسی بالایی برخوردار است،توانمندی و توانایی وی در مجلس مجلس شورای اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نبوده و نیست.از یک فعال سیاسی با چنین خصوصیاتی نمی توان به عنوان یک مهره سوخته یاد کرد.بنابراین اگر ایشان را مهره ای سوخته تلقی می کردید چه چیزی شما را به این چنین واکنشی وا داشته است.مرقومه تندتان دال بر آن است که هدایتخواه و حضورش بر شما سنگینی کرده و با هر روش و شیوه ای سعی بر تخریب و جوسازی بر علیه ایشان دارید.
اشاره ای به فعالیت های فرهنگی هدایتخواه داشته اید .در این خصوص نیز نکاتی مطرح می گردد.

. اگر قرار باشد مسائل و مشکلات جامعه را اولویت بندی کنیم، «فرهنگ» اولویت اول را داراست.
به تعبیر مقام معظم رهبری :
از هر طرف که حرکت می کنیم، می بینیم که به فرهنگ می رسیم و راهها واقعاً به فرهنگ ختم می شود.
ایشان در بیان ارزشمند دیگری نقش و اهمیت فرهنگ را چنین یادآور می شوند:
فرهنگ مایه اصلی هویت ملتهاست. فرهنگِ یک ملت است که می تواند آن ملت را پیشرفته، عزیز، توانا، عالم، فنّاور، نوآور و دارای آبروی جهانی کند.
از سویی دیگر راز سقوط تمدن ها و زوال آنها را نیز در ضعف فرهنگ معرفی می نماید.
اشاره داشته اید به جناب آقایان:شیر علی خرامین ،مرادعلی پیوند،خلقی پور و پیشوا که چرا این عزیزان خروجی شورای حکمیت اصولگرایی نشده اند.خودتان حرف خودتان را از ابتدا نقص کرده اید یک بار ندای بی طرفیه به ما چه ربطی دارد ،سر می دهید و از سوی دیگر نگران زیر سوال رفتن وجهه اجتماعی شخصیت های این جریان هستید ،با این حال توضیحی اجمالی داده می شود.
هیچگونه خروجی از سوی این شورا معرفی نشد و هر آنچه که با نام خروجی و مشخص شدن گزینه نهایی اصولگرایان مشاهده کردید، شیطنت های رسانه ای بود و لاغیر.
برای شناختن هدایتخواه یک جابه جایی لازم و ضروری بود و جایگاه 8سال خادمی برای مردم شریف بویراحمد و دنا تنها با آمدن شخصی دیگر بر سرکار مشخص می شد که به فضل الهی این مهم به تحقق پیوست.
هدایتخواه در اکثر سخنرانی هایش جریان اصلاحات و اصلاح طلبان را جدای از فاسدین و فاسقین دانسته و برای آنها احترام قایل هست.
آوردن نام محمد بهرامی در این مرقومه ضرورتی نداشته و با این شیوه ،نیت ایجاد تفرقه را در سر می پرورانید.
حتی نماینده فعلی بویراحمد و دنا در انتخاب استاندار نقشی نداشته چه رسد به اینکه از سوی هدایتخواه در این مهم دخالتی صورت بپذیرد.
به جلسه5نفره ای نخبگان اشاره ای داشته اید.
هدایتخواه به عنوان مهمان دعوت شد و در میان جمع گرم و صمیمی آنان حضور پیدا کرد و به دعوت آنها احترام گذاشت.
دیدار چند لحظه ای با روشنفکر که نباید شما را آزرده خاطر و بر آشفته کرده باشد.ادب حکم می کند از کنار دوست اگر گذر می کنید از او با بهترین روش ها استقبال کنید و رسم انسانیت و انسان بودن را به جا آورید.
رسانه ها گاها در بسیاری موارد دست به شیطنت هایی می زنند این نیز (جریان ائتلاف روشنفکر و هدایتخواه)یکی از همان موارد شیطنت های رسانه ایست.
از نوع نگارشتان مشخص هست که چگونه از حضور آقایان :هدایتخواه و روشنفکر بر آشفته شده اید و سعی بر وانمود کردن این مهم دارید که حال همه ما خوب و همه چیز خوش است اما واقعیات حکایت از چیزی دیگر دارد. .
در تعیین استاندار دولت اعتدالی وقتی شخصی همچون نماینده فعلی بویراحمد و دنا نمی تواند نقشی ایفا کند پس نباید از هدایتخواه انتظاری داشت.
در پایان به مهم ترین نکته این جوابیه اشاره کنم و آن هم این مهم هست که :
هدایتخواه آمده است تا پروژه های نا تمام بویراحمد و دنا را خودش تمام کند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • mohamad گفت:

  به قول هاشمی رفسنجانی:امتحان داده را آزمودن خطاست

 • ارمین گفت:

  تو اول بگو با کیان زیستی پس از ان بگویم ک تو کیستی؟؟؟؟؟؟؟؟

 • شادی گفت:

  برادر اقای هدایتخواه امتحان خودشو پس داده بنظر من اگه بره سمت همون مسجد و تدریس احکام دینی بهتر باشه و پایگاه هرچند ناچیز اجتماعی خودشو حفظ میکنه .ولی امدن ایشان در رقابت انتخابات فرجامی بد بهمراه خواهد داشت

 • شاهرخ آ گفت:

  درود برتو ای استاد بزرگ فرزانه .اونهایی که زحمات دکتررانادیده میگیرن چشم دلشون کوره به امید خدا کورتر میشن

 • دلسوز گفت:

  خیرعزیزمن اولویت اول شکم گرسنه مردمه نه فرهنگ

 • حسین گفت:

  احسنت برادر حرف های زیبا ، دقیقی و درستی زدی این خانم دلشاد نیاز داشت ک راهنمایی بشه که کسی را با نادانی تخریب نکنه درود برشما…و در پایان انشاالله ک خداوند متعال جناب دکترهدایتخواه را سلامت نگه داره و پیروز میدان باشه چرا که استان ما نیازمند فردی توانا هستش و کسی جز آقای هدایتخواه توانای نمایندگی این مردم شریف دربهارستان را ندارد…به امید پیروزی دکتر هدایتخواه انشاالله…

 • فریدون گفت:

  دوست عزیز اگر شما ابتدا به تعریفی از فرهنگ میرسیدید یک سئوال براتون پیش می اومد ، کدوم کار فرهنگی ایشون نمودی در اذهان عمومی جامعه داشته یا دارد ؟

 • ناشناس گفت:

  برادر عزیز باید می نوشتید که اگر هدایتخواه مهره سوخته است، پس چرا آمدنش، آتش به جان عده ای می زند، مهره سوخته که خاصیت سوزندگی و آتش زدن ندارد. هدایتخواه نه تنها سوخته نیست بلکه آتش آمدنش چنان می سوزاند که آتش گرفته برای خاموش کردن آتش وجودش به هر وسیله ای متوسل می شود، این وسیله می خواهد تهمت باشد، دروغ باشد،اغواگری باشد و یا هرچیز دیگری، فرقی نمی کند. خلاصه بگویم که هدایت خواه، سوخته که نیست بلکه خیلی هم آتشین است.

 • امیرعلی گفت:

  به راستی که منتظر دکترهدایتخواه هستیم .ای کاش دکتر هدایتخواه همچون گذشته توانمند ظاهر شوند.
  در زمان دکتر هدایتخواه د مجلس حرفی برای گفتن داشتیم.
  خدایا سلامتش بدار

پربازديد