تاریخ درج خبر : 1394/11/08
کد خبر : ۵۳۱۱۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه معاون استاندار از تحریف سخنانش

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: نامزدهای انتخاباتی که قصد دارند حوزه های انتخابیه خود را تغییر دهند باید درخواست کتبی خود را به وزارت کشور و یا حوزه انتخابیه مدنظر ارائه دهند.

فتاح محمدی در گفتگو با «بویر نیوز» بیان داشت:‌ طبق قانون پس از دریافت درخواست کاندیداهایی که متقاضی جابجایی حوزه انتخابیه خود هستند، هیات های اجرایی و نظارت درخواست آنها را مورد بررسی قرار می دهند و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت نسبت انجام روال قانونی و جابجایی اقدام می شود.

محمدی با ابراز گلایه از تحریف سخنانش در برخی رسانه ها گفت: درمورد هیچ حوزه انتخابیه ای و جابجایی هر حوزه ی انتخابیه به حوزه ای دیگر صبحت خاصی نداشتم و قانون برای همه کاندیداها برابر است و روال کار نیز به همین صورت است.

به گزارش «بویر نیوز» برخی از رسانه های مصاحبه ای از فتاح محمدی نقل کرده بودند که در آن عنوان شده بود « اگر نامزد انتخاباتی هم اکنون در حوزه انتخابیه تهران، ری و شمیرانات نامزد انتخابات شده و قصد دارد نامزد حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ شود باید دوباره برای تایید و یا ردصلاحیت تشکیل پرونده‌ بدهند، اظهار داشت: البته بازده زمانی برای تایید یا رد این نامزد بسیار کوتاهتر از گذشته خواهد بود.» که در این گفتگو محمدی صریحا این اظهارنظر را تکذیب کرد و از رسانه ها خواست در نقل سخنان افراد و مسیولان سلیقه شخصی خود را دخالت ندهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    اقای محمدی این سکوتی که شما ودوستانت در رابطه با کاندادی مطرح استانمون بخصوص شهرستان بویراحمد کرده اید مطمعن باش مردم خیلی خوب میفهمن وجوابتونو میدن و وخودت شما هم خوب میدانید که اگه این مردم مثل خرداد94 نیان پای صندوق رای شما هم چنین جایگاهی نخواهید داشت شما حتی جرات یه انتقاد درباره رد صلاحیتها هم نکردی.مدیر محترم سایت لطفا بعد از 3بار منتشر کنید

پربازديد