تاریخ درج خبر : 1394/11/10
کد خبر : ۵۳۱۱۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پبش‌بینی 169 صندوق سیار رای‌ در بویراحمد و دنا

فرماندار بویراحمد تعداد صندوق‌های رای در دو شهرستان بویراحمد و دنا برای انتخابات هفتم اسفندماه را 169 شعبه سیار و 120 شعبه ثابت عنوان کرد.
محمدکاظم نظری با اشاره به در پیش بودن دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: هر دو انتخابات در نوع خود مهم هستند و حساسیت بالایی دارند لذا ستاد انتخابات شهرستان تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات را لحاظ کرده است.

فرماندار شهرستان بویراحمد با بیان اینکه ستاد انتخابات شهرستان به منظور حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفندماه از آحاد مردم در این حماسه سیاسی دعوت می‌کند، گفت: امیدواریم آحاد مردم با آگاهی کامل در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و حضور حداکثری دیگری را در تاریخ بویراحمد رقم بزنیم.

نظری با تاکید بر اینکه حضور مردم در انتخابات به تثبیت جایگاه مهم و بلند ایران اسلامی در جهان و ورود نمایندگان اصلح به دو مجلس منجر می‌شود، گفت: قطعا با حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو شاهد پیامدهای مهم و خوب داخلی و بین‌المللی خواهیم بود.

وی در ادامه با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد همواره در تمامی عرصه‌ها حضور حداکثری داشته، تصریح کرد: امیدواریم با تمهیدات اتخاذ شده در سطح شهرستان بویراحمد شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای باشیم و برگ زرین دیگر به افتخارات این خطه از سرزمین اضافه شود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی کامل ستاد انتخابات شهرستان در برگزاری انتخابات پرشور هفتم اسفندماه خبر داد و گفت: طی برگزاری جلسات مکرر با عوامل و دست‌اندرکاران اجرایی انتخابات تمامی تمهیدات لحاظ شده و نواقصات نیز برطرف شد.

نظری به تعداد صندوق‌های رای دو شهرستان بویراحمد و دنا در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: ستاد انتخابات شهرستان با آمادگی کامل در برگزاری انتخابات ورود خواهد کرد و به همین منظور چهار بخش شهرستان بویراحمد تعداد صندوق‌های رای آن‌ها کامل و نهایی شده است.

این مسئول تعداد صندوق‌های رای در بخش مرکزی بویراحمد را 157 صندوق عنوان کرد و گفت: از این تعداد شعبه در بخش مرکزی بویراحمد 96 صندوق ثابت و 61 صندوق سیار آرای مردم را جمع‌آوری می‌کند.

وی تعداد صندوق‌های رای بخش مارگون را 31 صندوق بیان کرد و گفت: از این تعداد چهار شعبه ثابت و 27 صندوق دیگر سیار هستند که در سطح مناطق روستایی آرای مردم را جمع‌آوری می‌کنند.

نظری صندوق‌های رای بخش لوداب در انتخابات هفتم اسفندماه را 28 صندوق رای عنوان کرد و ادامه داد: 27 صندوق رای در بخش لوداب سیار و یک شعبه ثابت است.

فرماندار بویراحمد بخش کبگیان تعداد صندوق‌های رای در انتخابات هفتم اسفندماه را 19 صندوق بیان کرد و گفت: 17 صندوق سیار و دو صندوق ثابت است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد تعداد صندوق‌های رای در شهرستان دنا را 54 صندوق با 17 صندوق ثابت و 37 سیار عنوان کرد و گفت: بخش پاتاوه دارای 32 صندوق رای بوده که از این تعداد 24 سیار و هشت شعبه دیگر ثابت هستند.

نظری تعداد صندوق‌های رای در سی‌سخت مرکزی را 22 صندوق با 9 ثابت و 13 شعبه سیار عنوان کرد.
فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد