تاریخ درج خبر : 1394/11/10
کد خبر : ۵۳۱۱۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

” سید صدرالله رجایی نسب” تایید می شود؟

در پی کاندیداتوری حجت السلام و المسلمین سید ” صدرالله رجایی نسب ” دادستان سابق استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون قضایی دادگستری استان فارس ورد صلاحیت ایشان، منابع آگاه به آبشارنیوز گفته اند با بررسی مجدد ، صلاحیت ایشان تایید شده وبزودی قاضی عادل بویراحمدی به رقابتهای انتخاباتی باز خواهد گشت.

صدرالله رجایی نسب ۴۸ ساله جانباز جنگ تحمیلی و برادر شهید ازسادات امام زاده محمود بویراحمد و از خانواده متدین ، مذهبی و اصیل این استان است .

دادستان سابق کهگیلویه و بویراحمد دوره قضاوت خود را در شهرستان فیروزآباد فارس شروع نمود و مدت ۳سال در شهرستان ممسنی بعنوان ریس دادگستری مشغول بخدمت شد .وی پیش از این معاون قضایی دادگستری استان کهگیلویه و بویر احمد بمدت ۳سال و سپس بعنوان دادستان عمومی و انقلاب استان کهکیلیویه و بویراحمد بمدت ۵سال خدمت نمود .

رجایی نسب هم اکنون بعنوان معاون قضایی دادگستری استان فارس در حال فعالیت می باشد . رجایی نسب دارای گرایش سیاسی نزدیک به اصلاح طلبی بوده و احتمال دارد مورد حمایت اصلاح طلبان مرکز استان نیز واقع گردد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بویراحمدی گفت:

    جناب موسوی عزیز با سلام و احترام به شخصیت حضرتعالی، خوب است هر نگاه سیاسی و نظری داریم، اخلاق سیاسی را رعایت کنیم، بنده نیز همچون شما برای آقای رجایی احترام قائلم چون همرزم ایشان در عملیات کربلای پنج بودم و از نزدیک شاهد جانفشانی، شجاعت و دفاع جانانه اش از انقلاب و میهن عزیزمان بوده ام و پس از آن نیز در سنگر علم و عمل (قضاوت) خوش درخشیدند لذا محترم و قابل دفاعند اما دیگر عزیزان همچون آقایان هدایتخواه، موسوی، زارع و … نیز هر کدام به نوبه خود خدمت کرده اند و زحمت کشیده اند و باید احترام ببینند!چه زیباست که در عین رقابت، حرمت انسان ها را حفظ کنیم.چون با این کار حرمت خودمان را حفظ کرده ایم!

  • موسوی . اح.... گفت:

    اخ سی رجائی ارزشت صد برابر زارع و هدایت خواه

  • ناشناس گفت:

    فقط رجایی شایسته بهارستانه

پربازديد