تاریخ درج خبر : 1394/11/10
کد خبر : ۵۳۱۲۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سه شکارچی متخلف در چرام دستگیر شدند

مجدالدین تقوی از دستگیری سه نفر متخلف خبرداد و گفت : از متخلفین 3 قبضه اسلحه ساچمه زنی مجاز و غیر مجاز کشف و ضبط شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویر احمد، مجد الدین تقوی در این خصوص گفت : در دومین جمعه از بهمن مامورین یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان به منطقه اعزام که موفق می شوند سه نفر متخلف را به همراه سه قبضه اسلحه ساچمه زنی مجاز و غیر مجاز و لاشه چهار قطعه کبک شکار شده دستگیر و اعمال قانون نمایند.
تقوی در ادامه گفت : نظر به پیش بینی هایی در خصوص احتمال تخلف و سوء استفاده متخلفین از ایام تعطیل مامورین یگان حفاظت این شهرستان به مناطق سردسیری کوه نور و جوخانه اعزام می شوند.
این مقام مسئول افزود : مامورین حین گشت وکنترل متوجه حضور یک اکیپ سه نفره متخلف در منطقه می شوندکه بصورت محسوس و نامحسوس آنها را زیر نظر داشته و جهت دستگیری آنها وارد عمل می شوند.
تقوی در ادامه افزود : مامورین موفق می شوند این سه نفر متخلف را به همراه 2 قبضه اسلحه ساچمه زنی مجاز و یک قبضه اسلحه ساچمه زنی غیر مجاز دستگیر نمایند.
تقوی در ادامه گفت : از این متخلفین لاشه 4 قطعه کبک شکار شده به همراه یک عدد دفک کشف و ضبط گردید.
تقوی در ادامه به جریمه دو میلوین ریالی هر قطعه کبک اشاره کرد وگفت : برای متخلفین پرونده تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.
رئیس نمایندگی محیط زیست شهرستان چرام در ادامه به اصل 50 ام قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که توجه و مشارکت مردم در حفظ محیط زیست را بیان داشته اشاره کرد و گفت : تقاضا داریم مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف زیست محیطی با این اداره همکاری داشته باشند و مراتب را به سامانه 1540 گزارش دهند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    این راهم بگوید که یک گروه شکارچی جلو چشمتان فرار کرده وبه دل کوه زده وداداشش ماشینشو اومده مقابل شما برداشته ودر رفته

پربازديد