تاریخ درج خبر : 1394/11/10
کد خبر : ۵۳۱۲۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -
دبیر شورای اصلاحات استان:

«سید باقرموسوی» تنها گزینه اصلاح‌طلبان بویراحمد در انتخابات است

این روزها تنور بازار انتخابات گرم و شایعات مختلفی از زبان هواداران کاندیداها، دهان به دهان می چرخد و فضای انتخابات را به شدت مسموم کرده است. یکی از این شایعات، اجماع اصلاح طلبان بر روی بعضی از کاندیدها است و هواداران این کاندیدها، اقدام به اشاعه شایعاتی می کنند که کاندیدای مورد وثوق خویش را به عنوان شاخص ترین اصلاح طلب و تنها اصلاح طلب عرصه انتخابات بویراحمد و دنا به مردم معرفی کنند. این درحالی است که تا کنون هیچ یک از اصلاح طلبان بزرگ و احزاب اصلاح طلب، هیچگونه حمایت رسمی از کاندیدای خاصی را مطرح نکرده اند و تنها گزینه شورای اصلاحات سید باقر موسوی جهان آباد می باشد.

سید رضا عسکری دبیر شورای اصلاحات استان در گفت و گو با ابتکارجنوب با اشاره به شرایط کنونی و تاکید بر عدم اجماع بر کاندیدی به جز آقای موسوی، اظهار داشت : در حال حاضر حاضر شورای نگهبان نتیجه نهایی تایید صلاحیت ها را اعلام نکرده و طی شرایط کنونی نتیجه گیری خاصی نشده است، زیرا که در شرایط کنونی نمی توان تصمیم مناسبی گرفت و باید صبر کنیم تا نتیجه قطعی تایید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان مشحص شود.

وی با بیان اینکه شایعات فراوانی مبنی بر اینکه اصلاح طلبان بر روی آقای بهرامی و یا کاندیدهای دیگر اجماع کرده اند، گفت: تمامی نقل و قول هایی که از سوی اصلاح طلبان مبنی بر اجماع بر روی برخی کاندیداها می باشد، شایعه هستند و طرفداران این کاندیداها برای تبلیغات و جنگ روانی این شایعات را اشاعه می دهند.

وی افزود: تاکنون در خصوص کاندیدای اصلی اصلاح طلبان که سید باقر موسوی جهان آباد می باشد، تایین تکلیف نشده است و ما به دنبال تایید صلاحیت وی هستیم.

وی ادامه داد: تمام اصرار اصلاح طلبان بر تایید صلاحیت سید باقر موسوی جهان آباد می باشد، زیرا که جز وی کاندید دیگری را اصلاح طلب نمی دانند.

عسکری با بیان اینکه شورای نگهبان شرایطی را بوجود آورده است که انتخابات رقابتی نخواهد بود، اظهار داشت: ما معتقدیم که اگر شورای نگهبان شرایط بوجود آمده را تغییر ندهد، انتخابات رقابتی نخواهد بود.

فعال سیاسی اصلاح طلب افزود: کاندیداهایی که در حال حاضر تایید شده اند از نظر مردم و اصلاح طلبان قادر به رقابت نیستند و تاکنون شرایط به گونه ای تنظیم شده است که اصولگرایان بدون رقیب هستند.

عسکری با بیان اینکه اگر سید باقر تایید صلاحیت نشود باید به بررسی پرداخت که آیا اصلاح طلبی در صحنه وجود دارد یا خیر، گفت: پس از اعلام نتایج اگر آقای موسوی تایید صلاحیت نشوند، باید بررسی کنیم ببینم که آیا کانیدای اصلاح طلبی وجود دارد یا خیر، کاندیدایی که در سطح مولفه ها و شاخص های اصلاح طلبان باشد وجود دارد یا خیر؟

وی در پایان گفت: اصلاح طلبان به دنبال نفی کسی نیستند و تنها به دنبال تایید صلاحیت کاندیدای اصلی هستند.

گفتگو: پدرام ئیلانی- ابتکارجنوب

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • واقع بین گفت:

  ما در نبود سید باقر همگام و همراه با بزرگان اصلاح طلب مثل سید رضا عسکری، رضا توفیقی ، عرفانی زاده و ….در جهت تعالی و روشن نگه داشتن چراغ اصلاحات تمام تلاش خود را برای موفقیت دکترمحمد بهرامی در انتخابات پیش رو به کار می گیریم

 • تاته تم گفت:

  فقط بلدین جوسازی کنید

 • بهزاد کاظمی گفت:

  … چه ضرورتی دارد که بررسی کنید که آیا اصلاح طلبی در صحنه وجود دارد یا خیر؟
  مگر سطح مولفه ها و شاخص های اصلاح طلبان بعد از رد صلاحیت آقای موسوی تغییری می کند؟
  این حقیر با تمام احترامی که برای بزرگان جریان اصلاح طلبی و شورای هماهنگی و جمع مشورتی قایل هستم اما باید خدمت حضرتعالی عرض نمایم که حرف مردم بویژه جوانان حامی آقای موسوی این است که:
  انتخاب ما حتا بعد از آقای موسوی نیز تنها سید باقر موسوی است و تنها زمانی که ایشان مشخص کنند که از چه کسی حمایت می کنند ما نیز از همان شخص حمایت کرده و اگر آقای موسوی سکوت پیشه نمایند یا در خانه خواهیم نشست یا بر برگه رای خود خواهیم نوشت:
  “فقط سید باقر موسوی”

 • بهزاد کاظمی گفت:

  جناب سید رضای عسکری بزرگوار و عزیز، شما فرموده اید که:
  ” تمام اصرار اصلاح طلبان بر تایید صلاحیت سید باقر موسوی جهان آباد می باشد، زیرا که جز وی کاندید دیگری را اصلاح طلب نمی دانند.”
  و در ادامه فرموده اید:
  ” اگر سید باقر تایید صلاحیت نشود باید به بررسی پرداخت که آیا اصلاح طلبی در صحنه وجود دارد یا خیر، گفت: پس از اعلام نتایج اگر آقای موسوی تایید صلاحیت نشوند، باید بررسی کنیم ببینم که آیا کانیدای اصلاح طلبی وجود دارد یا خیر، کاندیدایی که در سطح مولفه ها و شاخص های اصلاح طلبان باشد وجود دارد یا خیر؟ ”
  اگر دوستان شورای هماهنگی کاندید دیگری را اصلاح طلب نمی دانند پس دیگر چه ضرورتی دارد…

 • اصلاحی. گرچه حذفش میکنید. گفت:

  اصلاحاتی که امثال این آقا بخواهد تصمیم گیرش باشد، ما با آن مخالفیم.
  مردم خودشان موسوی را در نظر دارند نه به توصیه امثال ایشان است.

  • صد گفت:

   معرفی میکنم خدمتتون جناب آقای سید رضا عسکری دبیر شورای اصلاحات استان این آقا اسم داره و شخصیتش واسه همه ما محترم هستش کسی که اصلاح طلب واقعی باشه هیچ وقت اینجور حرف نمیزنه همه ما شخصیت سید را میشناسیم و قبولش داریم

 • انتقاد از مسئولان ستاد اصلاحات استان و شهرستانها گفت:

  لطفا اخبار اصلاحات را در اختیار سایتهای پر بازدید استان مثل سایت استان/عصردنا/بویر نیوز/کبنانیوز/خبرنما/راک نیوز/ قرار دهید تا اخبار اصلاحات انعکاس بهتری در استان داشته باشد.
  متاسفانه بجز سایت استان و خبرنما بقیه سایتهای استان اصلا اخبار اصلاحات را خوب پوشش نمیدهند.
  افراد مسئول در ستادهای اصلاحات باید با خبرنگاران و سردبیران بیشتر سایتهای استان هماهنگی کنند تا اخبار بهتر بگوش مردم برسد.
  عدم توجه به تاثیرات فضای رسانه و سایتها و تلگرام در استان برای اصلاحات استان یک ضعف است.
  روزنامه تاثیرش یک دهم سایتهای پربازدید استان است.اولویت را سایتها و تلگرام بگذارید.

  • مهرداد گفت:

   هنوز هم در دنیا روزنامه هایی چون نیویورک تایمز، تایمز و دیگر روزنامه ها حرف اول را می زنند نه سایت هاو خبرگزاری ها که سرو ته خبرشان مشخص نیست

 • ناشناس گفت:

  رجایی نسب ازهمشون بهتره درصورت رو صلاحیت موسوی چون ترکش اصلاحات هم بهش برخورد کرده ودرباراول ردصلاحیت شده

 • ناشناس گفت:

  حال نمیدونم اینها چگونه اصلاحات را تعریف کرد ندادی که طی بیست سال فقط یک نفر داشته باشند شما که به قول خودتان افراد نخبه و باسواد داشتید

  • گچ گفت:

   یک نفر وهزاران نفر در کنار ایشون هستن و ایشون دبیر شورای اصلاحات استان هستند .درود برسیدبزرگوار

پربازديد