تاریخ درج خبر : 1394/11/11
کد خبر : ۵۳۱۲۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مرده ای که نمرده بود!

خاطره زندن کردن و نجات دادن همیشه به بیمارستان ختم نمیشود ، ومسیرهمه مرده ها هم به آرامستان منتهی نمیشود،اگرچه وقتی که نام مرده به پسوند کسی اضافه میشود دیگر باید سراغ قبرستان وغسالخانه و مرده شور را گرفت.
به گزارش (محسن تباری) خبرنگار راک نیوز از دهدشت،همه کسانیکه برای یکبار درطی 9 سال گذشته گذرشان به قبرستان دهدشت افتاده حسن علی شیفعی “مرده شور یا به اصطلاح امروزی غسال ونگهبان قبرستان شهردهدشت مرکزشهرستان کهگیلویه رامیشناسند.
امروز خبرنگار راک نیوز رفته بود تا از روزگار عموحسن علی احوالی بپرسد،عموحسن که همیشه از مرده ها میگفت این بار برای ما یک خبرمتفاوت داشت.
زنده شدن یک مرده درقبرستان شهر دهدشت! +عکس
وی به خبرنگار ما میگوید : دوهفته پیش حدود ساعت 10 -11صبح بود که یک وانت بار آمد داخل محوطه قبرستان وگفتند جسد پیرمردی را آوردند که حدود هفتاد وسه چهارسال سن داشت.
حسن علی شیفعی میگوید : همراهان جسد گفتند وقتی وی را می آوردیم دهدشت نزدیکی تقاطه جاده سوق –قلعه رئیسی وی جان باخت.
این غسال دهدشتی اضافه میکند: بستگانش گفته بودند جسدش را ببریم بگذاریم سردخانه و کارهایش را انجام دهید.
شفیعی یادآور میشود : وقتی به کنار خودرو آمدم ورفتم جسد را نگاه کردم متوجه شدم دست این پیرمرد لحظه ای تکان کوچکی خورده وبه بستگانش گفتم این زنده است.
نگهبان وغسال کهنه کار دهدشتی میگوید : این پیرمرد اهل یکی از روستای اطراف دهدشت بوده و خوشبختانه عمر او بدنیا بود و با همان وانت او را از قبرستان با خوشحالی برگرداندند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد