تاریخ درج خبر : 1394/11/12
کد خبر : ۵۳۱۳۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار بویراحمد به کاندیداهای انتخابات مجلس دهم اولتیماتوم داد

محمد کاظم نظری در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد با اشاره به در پیش رو بودن دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر دو انتخابات از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است.
فرماندار بویراحمد با بیان اینکه همه به عنوان مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باید پشتیبانی خوبی برای برگزاری رویداد مهم تاریخی داشته باشیم، گفت: قطعا با حضور حداکثری در انتخابات هفتم اسفندماه همراهی و همدلی مردم به نظام اثبات می‌شود.
نظری با تاکید بر اینکه انتخابات متعلق به نظام است و تنها وزارت کشور مسئول برگزاری این رویداد مهم سیاسی نیست، گفت: انتظار می‌رود تمام قوا بسیج شوند تا انتخابات پرشور و با حضور حداکثری برگزار کنیم.
این مسئول در ادامه با با بیان اینکه اولویت همه دستگاه‌ها باید انتخابات باشد، گفت: اولویت دستگاه‌ها بسیج امکانات و نیروی انسانی برای برگزاری انتخابات پرشور بوده و اینکه دستگاهی در شرایط کنونی و زمان منتهی به انتخابات اولویت دستگاهی را مدنظر قرار دهد قابل قبول نیست.
فرماندار بویراحمد با اشاره به اینکه برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور نیازمند همکاری و بسیج امکانات تمام نهادها و سازمان‌ها هستیم، گفت: اداراتی از جمله برق، جهاد کشاورزی، شهرداری،آموزش و پرورش، بنیاد مسکن، کمیته امداد، هلال‌احمر و بنیاد شهید همکاری خوبی در بسیج امکانات داشتند و تنها چند دستگاه هنوز به حساسیت بالای انتخابات پی نبردند و در بسیج امکانات کوتاهی کردند.
نظری از مدیران دستگاه‌ها خواست تا کاربران کامپیوتر را هرچه سریعتر طی یک روز اینده به ستاد انتخابات معرفی کنند تا آموزش‌های لازم به آن‌ها ارائه شود.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد با بیان اینکه قریب به ۴۵۰ خودرو برای انتخابات شهرستان کمبود وجود دارد، گفت: قطعا با توجه به برگزاری دو انتخابات تعداد نیروهای انسانی دو برابر خواهد شد لذا از مدیران شهرستانی انتظار می‌رود خودروهای اداری و استیجاری را از شش تا هفتم اسفندماه در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.
وی از سازمان اتوبوس‌رانی خواست تا به منظور جابه جایی نیروهای شعب اخذ رای در سطح شهر اتوبوس‌ها را بسیج کند.
فرماندار بویراحمد که در جمع مدیران شهرستانی سخن می‌گفت، تاکید کرد: استفاده از امکانات دولتی له یا علیه کاندیداهای انتخاباتی ممنوع بوده و هیچ مدیر و حتی کارمندان عادی حق همراهی با کاندیداها در وقت اداری را ندارند.
این مسئول با بیان اینکه استفاده از خودروهای دولتی در کاروان‌های تبلیغاتی انتخابات ممنوع بوده و با مدیر دستگاه برخورد می‌شود، گفت: در دولتی خدمت می‌کنیم که شعارش قانون‌گرایی است لذا مر قانون باید در انتخابات رعایت شود.
وی ادامه داد: با توجه به ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی و افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌ها حضور نماینده فعلی بلامانع بوده است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد با بیان اینکه بعضا مشاهده شده نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام به راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی در سطح مناطق روستایی می‌کنند، گفت: از تمامی کاندیداهای با هر نوع گراتیش سیاسی انتظار می‌رود قانون را رعایت کنند و از راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی جدا خودداری کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد