تاریخ درج خبر : 1394/11/12
کد خبر : ۵۳۱۳۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

۹ پروژه عمرانی و اقتصادی بویراحمد در دهه فجر افتتاح می‌شود

سید کرامت‌الله فرج‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان بویراحمد با تبریک ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران برخواسته از اندیشه‌های دینی و اسلامی است.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در ادامه با تاکید براینکه پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یک انقلاب فرهنگی بر سه محور رهبری امام خمینی (ره)، ایدئولوژی اسلامی و مشارکت مردمی استوار است، اذعان کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نسل جوان است.
این مسئول در ادامه بر ایجاد فضاسازی مناسب ویژه ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح ادارات تاکید کرد و گفت: دهه فجر یادآور عظمت و شکوه ملت ایران بوده لذا بیان عملکردها به مردم امید و نشاط را در جامعه تقویت می‌کند.
وی با اشاره به اینکه برنامه‌های متعددی در ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهرستان برگزار می‌شود، گفت: بر اساس برنامه زمان‌بندی طرح‌ها و پروژه‌های افتتاحی شهرستان در ۱۴ بهمن‌ماه با حضور استاندار صورت می‌گیرد.
فرج‌زاده بر لزوم آمادگی مدیران در مراسم کلنگ‌زنی و افتتاحی پروژه‌های شهرستانی اذعان کرد: سرجمع پروژه‌های شهرستان در دهه فجر ۱۲۵ پروژه و طرح اقتصادی با اعتباری بالغ بر ۷۳۰ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف است.
معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد در ادامه با تاکید بر اینکه از سرجمع پروژه‌های شهرستان در سال جاری ۹۴ پروژه عمرانی و ۲۴ طرح اقتصادی است، گفت: با توجه به تعدد پروژه‌ها چند پروژه مهم به نمایندگی از سایر پروژه‌ها افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
این مسئول عمده پروژه‌های افتتاحی دهه فجر شهرستان بویراحمد را طرح پرورش ماهی، کارخانه جوپرک، آبیاری تحت فشار مختار، تولیدی نان حجیم باقری، افتتاح سالن ورزشی قائم آل محمد(ص)، افتتاح بخش قلب بیمارستان امام سجاد عنوان کرد.
فرج‌زاده گازرسانی به روستای راهمالی، احداث مخزن هزار متر مکعبی چیتاب و احداث گلخانه صیفی‌جات را از دیگر پروژه‌های افتتاحی شهرستان بویراحمد در دهه فجر عنوان کرد و گفت: مشخصات کامل پروژه در محل نصب و مدیران با آمادگی کامل و اطلاعات فنی لازم حضور داشته باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد