تاریخ درج خبر : 1394/11/13
کد خبر : ۵۳۱۳۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار با هدایتخواه حمایت از زارعی

سیداقبال راستگویی مشاور اسبق امور روحانیت استانداری کهگیلویه و بویراحمد شنبه ۱۰ بهمن با ستار هدایت‌خواه دیدار کرد و در این دیدار با برشمردن ویژگی‌های از هدایت‌خواه او را افتخاری برای استان دانست و یکشنبه ۱۱ بهمن هم با غلام‌محمد زارعی دیدار و از او هم حمایت کرد.
روز گذشته (شنبه ۱۰ بهمن) تصاویری از دیدار سید اقبال راستگویی مشاور اسبق امور روحانیت استانداری کهگیلویه و بویراحمد با ستار هدایت خواه نامزد انتخابات حوزه بویراحمد و دنا منتشر شد.
به گزارش کبنانیوز از یاسوج، این خبر بازتاب‌های زیادی داشت چرا که وی از طرفداران زارعی در دور گذشته انتخابات بود و از طرفی این دیدار در منزل سید اقبال راستگویی انجام گرفته بود.
اما با فاصله کمتر از یک روز (یکشنبه ۱۱ بهمن) غلام محمد زارعی مهمان اقبال راستگویی شد که راستگویی در این دیدار عنوان کرد: دور گذشته از زارعی حمایت کردم و در این دوره نیز بر مشی خود ثابت قدم هستم.
بنابر این گزارش، خبر پیوستن سید «اقبال راستگویی» به هدایت‌خواه در فضای مجازی منتشر شد.
منبع: کبنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مراد گفت:

  درود بر حاج آقا راستگویی و درود بر حاج زارعی

 • بنده گفت:

  اخ و بخت مسولین استان ک.ب

 • ناشناس گفت:

  سلام وخسته نباشید بردلاورکهگلویه وبویراحمد،الحق والنصاف شجاعت ونترسی برازنده ی شماست …بسیار کارمناسب و ب جایی بود …شما نشون دادین بااقای هدایتخواه دشمن نیستید وبلکه دوست ورفیق ایشان هستید و یکی ازطرفداری پروپاقرص اقای زارع هستید.موفق باشید دلاور

 • ناشناس گفت:

  اقای راستگویی با این کاراش روحانیت رو زیرسوال میبره

  • ناشناس گفت:

   خندم میاد ک امثالی مثل جنبعالی درمورد بزرگ مردی چون حاجی صحبت کنه…

 • حكمتى گفت:

  حاج آقا راستکویى با این کارش نشون داد ک همیشه با زارع بوده وخواهد بود ونشون داد ک با این کاراشون نمیتونن یاران آقاى زارع ازش جدا کنن

پربازديد