تاریخ درج خبر : 1394/11/13
کد خبر : ۵۳۱۴۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -

دومیلیارد ریال داروی سرقتی در یاسوج کشف شد

جانشین فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از کشف دو میلیارد ریال داروی سرقتی و دستگیری سارقان در یاسوج خبر داد.

به گزارش مهر، سرهنگ مهدی انصاری بعدازظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: با اطلاع ماموران از وقوع چند فقره سرقت از کامیونهای حمل دارو در جاده های ارتباطی استان، این مسئله در دستور کار قرار گرفت و تلاش برای دستگیری سارقان انجام شد.

وی بیان داشت: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان پس از بررسی های لازم و عملیات شناسایی به یک زن فروشنده در یکی از داروخانه های شهر یاسوج مظنون شدند.

انصاری افزود: با هماهنگی های انجام شده و با دستور قضایی این مظنون به پلیس آگاهی استان انتقال یافت و در بازجویی به جرم خود اعتراف کرد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان سرقت این داروها را برنامه ریزی شده عنوان کرد و گفت: سرقت این داروها از کامیون های حمل دارو با هم دستی یک باند شش نفره انجام شده بود که در یک عملیات پلیسی اعضای این باند دستگیر و به جرم خود اعتراف کردند.

وی افزود: سارقان با شناسایی داروهای کمیاب، گران قیمت و کم حجم و با استفاده از خلاهای شبکه توزیع دارو این سرقتها را برنامه ریزی کرده بودند.

انصاری با اشاره به نحوه فعالیت این باند سرقت اظهار داشت: سارقان با سرقت این داروها آنها را در بازار آزاد و با قیمت بالا به فروش می رساندند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد