تاریخ درج خبر : 1394/11/13
کد خبر : ۵۳۱۴۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بهره برداری از 3 طرح صنعتی در شهرستان دنا

صبح امروز و در دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاونت عمرانی استاندار، فرماندار دنا، معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت و معدن و سایر مسولین استانی و شهرستانی 3 طرح صنعتی در شهرستان دنا به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، سید حسین حسینی در مراسم افتتاح کارخانه تولید انواع سبد میوه که به نمایندگی از طرح های شهرستان دنا صورت گرفت گفت: 3 طرح صنعتی با سرمایه گذاری 40 میلیارد ریالی و ایجاد فرصت شغلی برای 36 نفر در شهرستان دنا وارد مدار تولید شد.
معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تولید سبد میوه، آسفالت و آب معدنی سه طرح افتتاحی شهرستان دنا می باشند افزود: پس از پایش نهایی 12 طرح صنعتی با حجم سرمایه گذاری 803 میلیارد ریالی با 285 فرصت شغلی در دهه فجر امسال به بهره بداری خواهند رسید.
کارخانه تولید انواع سبد میوه با حجم سرمایه گذاری 10 میلیارد ریالی و اشتغال 8 نفری در شهرستان دنا و باتوجه به نیاز مبرم به سبد میوه که عمدتا از خارج از استان وارد می شد با ظرفیت تولیدی مطلوب افتتاح شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد