تاریخ درج خبر : 1394/11/13
کد خبر : ۵۳۱۴۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کاندیدای مجلس شورای اسلامی در بویراحمد تغییر حوزه داد

رهام یزدانپناه که برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه بویراحمد و دنا ثبت نام کرده بود با تغییر حوزه انتخابیه شهر تهران را برای رقابت با سایر کاندیداها انتخاب کرد.
بنام خداوند جان آفرین.
سلام. واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا.اینجانب رهام یزدان پناه کاندیدای انتخابات مجلس دهم از حوزه بویراحمد و دنا به شهر تهران تغییر حوزه انتخابیه دادم.بدینوسیله از همه عزیزانی که تا کنون اینجانب را همراهی و مورد مهرورزی خویش قرار دادند کمال تشکر را دارم و انتظار دارم تا در حوزه انتخابیه تهران، یاریگر برادر کوچک خود باشند.انشالله گفتمان موج سوم فرزندان انقلاب اسلامی که فصلی نو در توسعه کشور خواهد بود را به یاری شما تبیین و به گفتمان غالب کشور تبدیل خواهیم کرد و اینجانب نیز برای خدمت به مردم میهن عزیزمان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.ما برای آنکه ایران خانه خوبان شود خون دلها خورده ایم/ما برای آنکه ایران گوهری تابان شود رنج دوران برده ایم.
پاینده باد جمهوری اسلامی ایران
با احترام رهام یزدان پناه

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  ارزوی موفقیت برای شما

 • ناشناس گفت:

  نشونه نزین بردگپویه

  • جوادیان گفت:

   با سلام
   لطفا قبل از اظهار ونظر در باره این نخبه استان دلیل رفتن ایشان به حوزه تهران را روشنفکری ایشان میدانم ومتقاعد کردن افرادی با چنین دیدگاهی (نظر فوق)که فقط ضعف فکری ایشان را میرساند هیچ گونه از علم ودیدگاه جهانی اقای یزدان پناه نمی کاهد .
   لذا مردم تهران وایران به چنین افرادی محتاج هستند.(نسل اینده ما را بازخواست خواهد کرد).

پربازديد