تاریخ درج خبر : 1394/11/14
کد خبر : ۵۳۱۴۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

توهین دوباره بزرگواری به آیت الله هاشمی: آقای رفسنجانی مریض آلزایمر گرفته است

حجت الاسلام سید علی محمدبزرگواری در جدیدترین اظهار نظر خود باز هم به آیت الله هاشمی رفسنجانی حمله کرد و گفت آقای هاشمی دچار آلزایمر شده است.

به گزارش سایت استان، متن کامل و منتشر شده در صفحه شخصی اینستاگرام حجت الاسلام بزرگواری به شرح ذیل می باشد:

اگر در حماسه نهم دی ماه که ملت ایران بدنه خبیث فتنه گران و متعرضین به ارزش ها و پایمال کنندگان قانون را زیر قدم های استوار خود له کردند سر این مار خوش خط و خال را می کوبیدند واگر قوه قضائیه ودستگاه های امنبتی به وظیفه قانونی خود عمل می کردند وملاحظات و مصلحت طلبی ها را نادیده می گرفتند و مر قانون را درباره اکبرهاشمی رفسنجانی و خانواده اش و سایر سران فتنه اجرا می کردند.

الان بار دیگر در آستانه انتخابی دیگر شاهد این بذر افشانی های فتنه گری و حرکت ها و گفتارهای قانون شکنانه نبودیم همه شاهدیم که رسانه ملی در یک حرکت حساب شده و آگاهی بخش سخنان و مواضع امثال اکبر رفسنجانی و روحانی و هم پیاله هایشان در گذشته پخش می کند و مردم عزیز و با بصیرت ما مواضع و گفته های امروز این آقایان را با گذشته آن ها مقایسه می کنند که چقدر عوض شده اند و نفاق آن ها بر همگان آشکار و مبرهن است.

البته باید ملت عزیز ما بدانند که آقای رفسنجانی دچار هواس پرتی شده است و نوعی مریض آلزایمر گرفته است ولی خانواده واطرافیان وادارش می کنند تا از بیت شریف امام سو استفاده کند و این چنین به فقهای شورای نگهبان بتازد و جایگاه آن ها را در قانون اساسی فراموش کند و زمینه فتنهٔ دیگری را بوجود آورد تا از آب گل آلود فتنه ماهی خود را بگیرند که انشاءالله مردم ولایتمدار ما نقشه شوم آن ها را بار دیگر بر ملا خواهند نمود و در روز هفتم اسفند ماه هزار و سیصد و نود و چهار درس فراموش نشدنی به آنها خواهند داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • rooh گفت:

  زنده و جاوىد باد لر هاى باغىرت

 • دانشجو گفت:

  جم کن کاسه کوزه وآقای بزرگواری آبرومون وبردی،در حد اندازه خودت حرف بزن، آقای هاشمی خیلیا رو بزرگ کرد اما نمک نشناس بودن واز پشت بهش خنجر زدن،تا هزاران سال شماها تخریب وتهمت بزنین ب آقای هاشمی فایده نداره، آقای خاتمی(محمد) آقای هاشمی وسید حسن تو قلب مردم جا دارن

 • ناشناس گفت:

  حالا بفرض مثال یا محال اقای رفسنجانی در موقعیت پیری الزایمر گرفته باشد اما قبول کنیم که بعضی از همان بدو تولد هواس پرتی داشته ودارند.

 • بی طرف گفت:

  این نوع ادبیات ضد اخلاق اسلامی مایه تاسف است .

 • بهزاد کاظمی گفت:

  جناب بزرگواری عزت نفس و دوری از قدرت خویش در انتخابات مجلس را با چنین رفتارهای عجیبی دوباره خراب نکنید.
  مردم حرفهای خارج از روال قبلی شما را به آن حرکت با ارزش تان بخشیدند دوباره کار خوب خود را ضایع نکنید.

 • شاپور دهدشتی گفت:

  خدارو شکر باز این نیومد تو صحنه این دوره…وگرنه کهگیلویه دیگه ازین نابودتر میشد

 • بهمن گفت:

  به نظرمن بزرگواری دراون حدی نیست که بخواهدبه شناسنامه انقلاب اهانت کند اگرحرف از انقلاب میزنید مگرسیدحسن خمینی پسرکیست؟

 • مهدی محمدی شرف اباد گفت:

  برادر سیدعلی محمد بزرگواری ما مردم باهوشیاری وبصیرت واقداری محکم واستوار مقابل فتنه اکبر ایستادگی می کنیم پرشور تراز نهم دی می آیم (جانم فدای ?رهبرم? سید علی ? خامنه‌ای ?)

 • ر گفت:

  زنده باد بزرگواری

 • اگاه گفت:

  اقای بزرگواری لطفا اگراعتراض یاانتقادی هم داری منطقی بیان کن همه راباجنگ وجدال بیان نکن که بردل مردم ننشیندواز شما بدبین شوند

 • مهدی محمدی شرف اباد گفت:

  جونم من نفست بزدگواری حرف دل من وملت رو زدی

 • ناشناس گفت:

  متاسفانه پس ازهشت سال هنوزبه بلوغ سیاسی نرسیده اند.واینگونه ادبیات گفتمان د رخورنمایندگی مردم فهیم کهکیلویه نمی باشد,

 • مریم گفت:

  آقای هاشمی به شورای نگهبان توهین می‌کنه که روش مانور نمیدن،بعدش از سخنان آقای بزرگواری عیب و ایراد می‌گیرد.
  براتون متاسفم

 • ناشناس گفت:

  سید مردم دوست ندارن واقعیت رابشنون ……همه میدونن که سخنان شما بحق هست اما امروزه همایت از یک ادم پول داروفتنه گر برای مردم نشان باکلاسی ان شخص هست…..اما ما حامی رهبری وکسانی که دلسوز این انقلاب ورهبر هستن هستیم ….لبیک یا خامنه ای

پربازديد