تاریخ درج خبر : 1394/11/14
کد خبر : ۵۳۱۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -
امیدامیریان حبیب آباد:

سردار تغییر آمد…

نگه کن به جایی که دانش بود / ز داننده کشور به رامش بود
در عبور از روزهای سخت، این آدمهای سختند که می‌مانند نه روزهای سخت!
برای رفتن راه را باید شناخت، جاده‌ای باید ساخت، نقشه‌ای باید داشت!!
نمی‌دانم چرا وقتی که با نصب مجسمه آریوبرزن سردار شجاع لر و نام گذاری فلکه‌ای به همین نام اصالت و شجاعت لر را به جهان نشان دادی عده‌ای به دنبال این بودند تا با سرنگونی اسب آریوبرزن، قوم لر را از اصل بیندازند!
نمی‌دانم چرا وقتی که کمر همت رابستی تا کمربندی شهر را احداث کنی، عده‌ای دنبال خم کردن قامت و شکستن کمرت بودند!
نمی‌دانم چرا وقتی اقدام به احداث پل‌های زیر گذر و روگذر جاده آبشار و پل سوم بشار نمودی، عده‌ای کارشکن دنبال این بودند تا پل‌های پشت سرت را خراب کنند!
نمی‌دانم چرا وقتی که بزرگ‌ترین و مردمی‌ترین باشگاه ورزشی را در شهر یاسوج تاسیس نمودی تا جوانان پرتلاش، تحصیل کرده، و غیور اما بیکار این مرز و بوم آرزو‌هایشان را به نظاره بنشینند، عده‌ای به باد دادن آرزوهای جوانان آرزویشان بود!
نمی‌دانم چرا وقتی نام پایتخت طبیعت ایران را برای یاسوج به ثبت رساندی تا این شهر را به ایران و ایرانی و حتی دنیا معرفی کنی و شروعی باشد برای استفاده از ظرفیتهای طبیعی شهرمان، عده‌ای دلواپس که طبیعت ذاتشان خرابی و دعایشان شکست بود (از جنس همانهایی که به بهانه خروج از محرومیت، بودجه این منطقه محروم را برگشت می‌دادند) حال ازبودجه و امثالهم می‌گفتند غافل ازاینکه این بودجه حق ما بود که ازمرکز گرفته می‌شد و بعد از شما دیگر خبری از آن نبود!
نمی‌دانم چرا وقتی که در راستای برنامه توسعه، معرفی جاذبه‌های توریستی شهر و جذب گردشگر و قلع و قمع بیکاری، جاده برگشتی آبشار را احداث نمودی، عده‌ای دلواپس دنبال پرونده سازی برایت بودند!
نمی‌دانم چرا که وقتی شهر زیبایمان یاسوج را با شهر دوشنبه پایتخت کشور فارسی زبان تاجیکستان خواهر خوانده کردی عده‌ای نگران رعایت حجاب خواهران میهنی بودند!
نمی‌دانم چرا وقتی که شهرداران کلان شهر‌ها را به شهر کوچکمان آوردی عده‌ای خانوادگی برای مختلسین کلان اقتصادی روزه مستحبی می‌گرفتند!
نمی‌دانم چرا وقتی که سفره بزرگ‌ترین نماد ایرانیان از عهدباستان تا کنون را در می‌دانی به نام هفت سین گستراندی عده‌ای بیمار گونه دنبال جمع کردن سفره مه‌مان نوازی شجاعان سرزمین آب و آفتاب بودند!
نمی‌دانم چرا که وقتی با بودجه‌های دریافتی از مرکز و نه با عوارض و درآمد شهرداری اقدام به ایجاد فضاهای سبز و احداث پارک ساحلی و پارکهای محله‌ای نمودی تا مامنی برای تفریح مسافران و مردم شهرت باشد، عده‌ای فضا را سیاسی نمودند تا کشتی خسته از کارهای روزمره مسافرین و خانواده‌ها نتواند در ساحل آرام بشار پهلو بگیرد.
حال‌ای دلواپسان سنگ انداز این را می‌دانم که بهرامی این مدیر با تدبیر و جوان خستگی ناپذیر، وقتی با آن همه سابقه درخشان از شهرداری رفت کمربندی شهر‌‌ همان طور ماند، پل سوم بشار علی رغم وعده و وعید‌ها و نصب تابلوهای شش ماه تا پایان پروژه‌‌ همان طور ماند، تعریض خیابان جمهوری هم ماند با خیانت‌های آشکار شما تیم شهرداری به تاریخ پیوست و جوانان عزیزمان هم هر روز می‌بایست از هفت تیر تا فلکه ساعت را با صدای سوت پلیس بدوند و سرگرمی جز این نداشته باشند، حقوق رفتگران نیز چند ماه به چند ماه پرداخت نشد.
دلواپسان بدانند سردار تغییر و محبوب پایتخت طبیعت ایران دوباره آمده است!! مدیری که با نگرش اصلاح طلبانه به تحول آفرینی مشهور است. همانکه خدمت به مردم را افتخار می‌داند و در میدان‌های عمل نیز این مهم را به اثبات رسانده است، آمده تا پروژه‌های خود شروع کرده رابه اتمام برساند، فصل جدیدی ازعمران وتوسعه بویراحمد ودنا را درصفحه تاریخ این منطقه ثبت کند و سرافرازانه بگوید جوانان عزیز، مظلوم و بیکار شهرم کمر همت ببندید و درکنار من حرکت را از نو آغاز کنید.
((آخرش ایره زمستون و ایا فصل بهار!!!))

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • آرشام گفت:

  درود بر اصلاحات درود بر موسوی و سلام به دکتر عزیز بهرامی

 • ناشناس گفت:

  چه تغییری دادی به قولن خواستی ابروش رو درس کنی زدی چشمشو کور کردی به خاطر کارای شما شهرداری هنوز داره تاوان پس میده

 • شهرنشینان گفت:

  قربونت برم بهرامی عزیز باصداقت

 • ناشناس گفت:

  درود بر دکتر بهرامی

 • ناشناس گفت:

  فقط اصلاحات درود دکتر مرد عمل نه مرد شعار

 • پارسا گفت:

  باتوجه به شرایط موجود محمذد بهرامی تنهاگزینه ایست که قدرت تغییر شرایط فعلی را دارد
  به جرات میتوان محمد بهرامی راتنها کاندید با قدرت اجرایی بالا معرفی کرد
  درآینده اصلاحات بخاطرحمایت از بهرامی در اسفند 94 به خود میبالند

 • مهرابی گفت:

  میدیری میخاهیم همچون دکتر بهرامی که همچون کوه استواری باشد تکیه گاه مردمشهرستانهای بویر احمد ودنا واریو برزنی که ایندگان به نیکی از دلاوریهایش در مجلس یاد کنند

 • یاسین مژدهی مقدم گفت:

  درود بر دکتر بهرامی
  درود بر مرد عملگرا

 • شب رو گفت:

  زارع هم که از طرف اصلاح طلبان بویراحمد به مجلس رفت.
  میشه بفرمایید کدوم تغییر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  یه نماینده که اصلاح طلبان حامی اش بودند (زارع) برود یه نماینده دیگه که باز اصلاح طلبان حامی اش هستند (بهرامی)، کجاش تغییر حساب میشه؟

پربازديد