تاریخ درج خبر : 1394/11/14
کد خبر : ۵۳۱۵۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

اسلامی: خاطرات «سرهنگ ذکاوت» کتاب می‌شود

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از چاپ سه کتاب دفاع مقدس در حوزه هنری استان خبر داد و گفت: این کتاب‌ها بهار سال آینده گردآوری و تدوین می‌شود.

شریف اسلامی در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص گردآوری و چاپ کتاب فتاح گفت: این کتاب با تلاش میترا رفیعی گردآوری و چاپ شد و روز گذشته در نمایشگاه کتاب استان کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: کتاب فتاح بعد از کتاب پایی که جا ماند دومین اثر ملی رزمندگان استان کهگیلویه و بویراحمد است که در روزهای آینده و با حضور مسئولان کشوری در تهران از این اثر دفاع مقدس رونمایی می‌شود.

وی با بیان اینکه چاپ اول این کتاب در ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده، افزود: حضور این کتاب در پانزدهمین نمایشگاه کتاب کهگیلویه و بویراحمد مورد استقبال مردم قرار گرفت و امیدواریم شاهد چاپ دوم آن باشیم.

این مسئول از گردآوری و چاپ سه کتاب دوران دفاع مقدس در حوزه هنری استان خبر داد و افزود: سه کتاب خاطرات سرهنگ ذکاوت، خاطرات بسیجی هم‌استانی آقای وکیلی و روزشمار انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد نوشته دکتر سیاهپور از اساتید تاریخ دانشگاه‌های استان در حال گردآوری و تدوین است که تا بهار سال آینده این کتاب‌ها گردآوری و تدوین می‌شوند.

اسلامی با اشاره به تدوین کتاب مقاومت خندقیان گفت: این کتاب در نوبت چاپ است و پس از چاپ در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • بویراحمد گفت:

    حقا که حاج احمد ذکاوت سردار بی ادعا وسلحشور ودلاور این استان وحتی کشوراست که کارنامه ایشان در هشت سال دفاع مقدس وتا الان مایه مباهات است.کسی ک بیش از هشت سال در مناطق عملیاتی حضور کلیدی داشت وازپیشکسوتان وعلمداران سپاه بودوکسی بود که رسانه های عراق بعداز عملیات خیبر برای شهادتش جشن وپای کوبی راه انداختند وکسی بود که ترسی از حضور درجبهه ها نداشت وبجای درجه گرفتن ودرشهرماندن و…به نبرد حق علیه باطل ادامه داد تااخروبا وجودشدید ترین جراحات ازارمان خود دست نکشید همانگونه که ایشان زا شهید زنده مینامند.ازنکات بارزوی روحیه واعتقادولایی وجانفشانی برای انقلاب ورهبری معظم است حقا که حق ایشان ادانشد

پربازديد