تاریخ درج خبر : 1394/11/14
کد خبر : ۵۳۱۵۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال مردم استان از کتاب «فتاح» در نمایشگاه یاسوج

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از استقبال کم نظیر یاسوجیها از کتاب «فتاح» در پانزدهمین نمایشگاه استانی کتاب خبرداد.

شریف اسلامی در نشستی با خبرنگاران گفت: طی دو روز گذشته از آغاز به کار نمایشگاه استانی کتاب کهگیلویه و بویراحمد، کتاب« فتاح» جزء پر فروش ترین کتابهای این نمایشگاه بوده است.

وی بیان کرد: این کتاب خاطرات دکتر«فتاح محمدی» آزاده هم استانی از زندانهای بعثی است که توسط انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده است.

اسلامی اظهار کرد: کتاب فتاح توسط خانم میترا رفیعی مسئول واحد مطالعات و ادبیات پایداری حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گردآوری و تدوین شده است.

وی عنوان کرد: این کتاب، در جشنواره تولیدات مراکز استانی حوزه هنری که در مهر ماه سال جاری در اصفهان برگزار شد، در بخش کتابهای تدوینی دفاع مقدس جایزه دوم جشنواره را کسب کرد.

سرپرست حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد گفت: کتاب «فتاح»، پس از «پایی که جاماند» دومین کتاب از خاطرات آزادگان این استان است که در سطح ملی منتشر می شود.

وی افزود: این کتاب هفته آینده با حضور مسئولین کشوری در تهران رونمایی خواهد شد.

اسلامی با اشاره به وجود ظرفیتهای بسیاری در زمینه ادبیات پایداری در این استان گفت: این ظرفیتها بالقوه مانده اند و باید بسترهای لازم برای شکوفایی آنها مهیا شود.

وی تصریح کرد: حوزه هنری استان در این راستا سه کتاب دیگر را در دست گردآوری و چاپ دارد که تا اواسط سال آینده منتشر خواهند شد.

اسلامی عنوان کرد: همچنین کتاب روزشمار انقلاب اسلامی در استان نیز توسط یکی از اساتید دانشگاه در دست گردآوری است که در بهار سال آینده تدوین آن به پایان می رسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد